Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigányokról mit gondoltok?

Cigányokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 16:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:

Hát végigolvasva a válaszokat nem tudom, hogy néhányan hol élnek. Én egy kisebb városban. Eddigmindig azt mondtam-meg a mamám is- hogy nem lehet utálni senkit és hogy élnek normális cigányok is. A nagyon érdekes az, hogy én nem is merek egyet se. Undorítóak, munkakerülőek (pedig errefelé nyugat-Mo) azért lenne munkalehetőség. Fürdenek a szökőkútban, jogosítvány nélkül vezetnek úgy hogy a cigánykölök a sofőr ölében ül, én csak egy magyar paraszt vagyok a szemükben, a főtéren leordibálják a polgármester meg a jegyző fejét, ha éppen felfüggeszti e segélyt meg juttatásokat, a cigógyerek kilencre jön iskolába (mindenki fél 8), jah és nem szólhatsz neki, mert megfenyegetnek, hogy megölnek meg stb...

Ezért jutottam arra, hogy igenis "utálni" a cigányokat. Nagyon sokat csalódtam bennük, olyan cigányokban is ,akik másnak tűntek, DE NEM.

Már átmegyek az utca másik oldaalára ha velem szembe jön egy... SZERINTEM NAGYON SOKAN TUDJÁK, HOGY MIRŐL BESZÉLEK.


az meg nem igaz hogy ki vannak rekesztve meg minden. Szinte több joga van ,mint nekem.

2012. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Te 19%-os szerencsétlen,miért nem tudsz egy helyre írni? Talán azt gondolod,hogy így több különböző ember kommentjének látszik majd amiket írkálsz?

És nincs értelme meseódákat zengeni,te is ismered jól a fajtádat,ezért sem bízik meg bennetek senki,mert sunyi hazug szövegeket nyomattok,mint te is itt,de buták vagytok,mert csak magatoknak ártotok ezzel a sok simliskedéssel.Ha beilleszkednétek a társadalomba,és nem a bűnöző életmódot fojtatnátok,befogadna titeket a társadalom is,így ti is békésen élhetnétek,de nektek ez nem kell,ennyi eszetek van.

31/F

2012. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Most is csak véletlenül kapcsoltam a híradóra, és lám miről is szólt...
2012. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
18:03 Teljesen igazad van, ment a zöld kéz...
2012. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
19%
a Kérdező egy "Rasszista" majom, remélem Hitlerrel égsz majd a pokolban!:P Nincs Jogod igy beszélni a cigányokról mind tudjuk vannak normális cigányok is, már elnézést hogy ilyen durvát írtam de már kezd elegem lenni a sokk rasszista majomból!!!! ezért nem halad előre a (MAGYAR NÉP)!!! egyik cigány ismerősöm mesélte azért nem vették fel dolgozni mert BARNA VOLT A BŐRE:P.
2012. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
8%
először is .. vannak okos cigányok is , nem csak buták léteznek. ez tény , hogy 90 % -uk lop, öl stb. de az a 10 % nem ártott senkinek sem és ők maguk is megtagadják a fajtájukat.
2012. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat ismerek. Öreganyámék ahol élnek ott van jórészt a helybéli klán:D. Együtt fociztunk, jártunk iskolába. Persze van aki elmaradt, lecsukták, le fogják csukni, vagy épp most szabadult. De olyan is akivel együtt csináltam a szakmát és baromi jó hegesztő. Persze nekik a szüleik is ronggyá dolgozták a kezüket. Volt roma művezetőm, elég korrekt volt a csóka. Nem az a hátráltatós, agyon dolgoztatom az olajos kezűt stílusú. Persze ismerek olyan családot is akik a dögkútra jártak disznótorozni. Nagy gecség általánosítani vagy százalékokat írni. Egyedül élek egy panel lakásba a szomszédom magyar család és úgy viselkednek mint az ősemberek. Ordibálnak, ida pisil a kisgyerek a lépcsőházba. "Guszta" meg jó hangos dolgokat csinálnak. De hát láttam már ilyet romába is. Én nem általánosítok. Persze ha valaki le akar húzni és elküldöm a halál f.szára (mert azt kell) azt mondom "köcsög cigány", de ha ezt csinálná egy magyar csíra gyerek, arra meg azt mondanám hogy "köcsög paraszt". Szép kultúrájuk van meg szokásaik, nekem tetszenek a hagyományaik. Meg még az tetszik benne hogy ápolják őket. ÁPOLJÁK A HAGYOMÁNYOKAT. Tovább adja az öreg cigány a fiának. Ez azért irigylésre méltó. Persze a társadalomba jópár száz év alatt még nem úgy sikerült beilleszkedni ahogy kéne, és ez nem csak itt van így. Nagyot kéne változzon a világ hogy a témával kapcsolatba békesség legyen. De hát azt mi már fentről nézzük (ha lesz). Lehet megkéne fogni a tökeiket, de nem csak az övékét, minden egyes családét akinek a gyereke az utcán lődörög és 10 évesen szipuzik. Legyen az cigány, magyar,szerb, szlovén, sváb vagy bármi. És hát jórészt ezek a családok cigányok.
2012. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

Cigányokról mit gondoltok?

A cigányság a legnagyobb áldozat a rendszerváltásban.

Mivel felerősödött a náci fasizmus értelmetlen rasszizmusa, így a zsidókat,cigányokat és a kommunistákat utálattal nézik és undorító mód uszítgatnak.

2012. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
24%

Na nem a szegény kitaszított cigányokkal van itt a baj, hanem a rasszisták gyűlöletkeltő uszításaival.

Bár minden magyar olyan lenne mint a cigányok.

Egy kicsit azért mindenki cigány a szíve legmélyén.

2012. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
24%
Cigányok nélkül nem ország az ország!!!
2012. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!