Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek mi lehet a következménye?

Ennek mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
még úgy másfél éve megbüntettek kétszer is egyszer a főközterületesek egyszer a rendőrök.a közterületesek azért mert alkoholt ittam az utcán a rendőrök pedig azért mert az úttesten sétáltam, azóta egyszer fényképpel kerestek a rendőrök a bejelentett lakcímemen utána bementünk a rendőrségre, hogy mi a gond mondták, hogy ki küldik részletfizetésre a csekket.azóta semmi nem történt,kell, hogy izguljak emiatt?

2012. júl. 17. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha helyszíni, akkor azt se leközmunkázni, se leülni nem tudod, de behajtani se nagyon tudják:) Ha szabálysértési (az ivás általában az), akkor azt le tudod közmunkázni (5000ft/ nap) vagy leülni (1000ft/nap), ha nagyon rád vannak szállva érte. Önálló jövedelmed ha nincs, akkor nem tudják behajtani rajtad, de kamatozni sem fog, küldenek egy levelet idővel, ez lehet több hónap is, hogy elrendelik az adók módjára történő behajtást. Attól nem szabad megilyedni, ha nincs a neveden semmi, pénzt nem keresel nem tudnak mit csinálni. Aztán jön egy levél, vagy te mész be a polgármesteri hivatalba, hogy közmunkázni akarsz. Levélben kérdik, hogy hajlandó vagy e. Aztán behívnak valamikorra és le van tudva.
2012. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha van fizetésem?ha nem kamatozik és nem fognak lecsukni érte nem aggódom :D de nem akarom, hogy bármi priuszom vagy fekete pontom legyen emiatt
2012. júl. 23. 01:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Priuszt azt nem tudom, ha van fizetésed az nem jó, mert akkor letilthatják, de úgy tudom, hogy havonta max 33%át tudják letiltani. Ezt csak hallottam, mivel nekem nincs fizetésem nem tudtak még tiltani se belőle, de az biztos, hogy nem kamatozik, mert csak ebben az évben 3db 3000 ftost kaptam év elején és semmi, még csak föl se szólítottak hogy fizessek, tavaly meg még ők mondták, hogy nem tudják behajtani:D
2012. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!