Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fanta kód feltöltős nyeremén...

A fanta kód feltöltős nyeremények kamu?

Figyelt kérdés
Én eddig feltöltöttem 2 kódot. Eggyik sem nyert. Annó (kb tavaly) ugyan ezt csinálta a coca cola is.. ott is feltöltöttem egy csomó kódot még sem nyertem. Valaki már nyert ilyeneken?? van valami értelme?? Vagy csak kamu az egész??? (Ha valakinek esetleg van otthon kód a kupakjában elküldheti akár)

2012. júl. 20. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kamu, csak egyszerűen úgy oldották meg, hogy kb minden <10.-ik nyer.
2012. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
Szerintem nem kamu. Gondolj bele hogy legyártanak a nyereményjáték alatt mondjuk 80ezer üveg Fantát. Na most ebből nyer kb 30-40 db. Szóval ennyi erővel lottózhatnál is. De ettől függetlenül valakinek sikerülhet.
2012. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyik ismerösöm skullcandy fejhallgatót nyert múlthéten a pepsis játékkal... és nem a kód nyer hanem fontos, hogy a nyerő időpontban töltsd fel ami mindennap máskor van (kitudja mikor)
2012. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 istiisty válasza:
Én a coca colánál 40kódot töltöttem fel tavaj és semmit nem nertem
2014. máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!