Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz a "B" Jogosítványt...

Nehéz a "B" Jogosítványt letenni 17évesen? Hogy lehet megkönnyíteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi adottságtól függ annak megítélése, hogy nehéz vagy sem. Én 17 évesen szereztem meg másfél hónap alatt. El kell olvasni a KRESZ könyvet, úgy, hogy azt meg is értsd, ha kell kétszer. Aztán jöhet a gépen tesztelés, így már jó eséllyel indulsz a KRESZ vizsgán. Aztán nekem volt még rutin is anno, és ha ott minden klappol, akkor forgalomban sem lesz sok dolgod, én anno 50 perc helyett a vizsgán csak 30at vezettem, azt mondta a vizsgabiztos, hogy optimális az eredmény. Konzekvencia: ne vedd fél vállról, hanem készülj fel becsületesen a vizsgákra, ha meg nem értesz valamit, akkor ott az oktató. Azért fizetsz neki, több mint 100 ezret, hogy segítsen neked. Ha meg nem normális, akkor ott kell hagyni. Am határban vezethetsz előtte gyakorlásképpen, nem kell sokat, elég 1-2 óra.
2012. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!