Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan azt mondják hogy az...

Sokan azt mondják hogy az Isten mindenre képes? (lent)

Figyelt kérdés

de a kérdésem az mért sok ember van aki nem boldog valaki éhes valakinek nincsen ruhája, háború is van minden rossz dolog is van (sok beteg ember) mért van ez hogy boldogtalan emberek vannak? Hol van az Isten ilyenkor?!



én hiszek hogy létezik de nem tudom hogy hol van ilyenkor



2012. júl. 22. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából ezek olyan dolgok amiket mi a kis földhözragadt elménkkel nem tudunk elképzelni. Van-e Isten vagy nincs, ha van akkor miért ilyen a világ stb. Ezekre csak találgatni tudunk de a választ senki sem tudja.
2012. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert ez az istenszarság egy nagy kamu.

[link]

2012. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kicsit elkéstem..:D de a teológia szerint van Isten meg Ördög bla bla bla..:D de aki átélte már a klinikai halált ,(köztük én is egy autóbaleset miatt) az tudja, hogy van a halál után élet, és van Isten is...:) de hagyjuk, ez már tanatológia..:) az a lényege, hogy az ember az oka ez miatt az egész sz*r világ miatt...azzal is hozzájárulsz a világ pusztulásához, hogy eldobsz egy cukrospapírt! vagy még ha nem is gondolnád, azzal is, ha veszel egy túlcsomagolt akármit... de mivel nem észt osztani jöttem, ezért cask annyit tudok mondani, hogy létezik Isten, de nem óvhat meg minket minden kudarctól. Elvégre van apuci is, de ő se óv meg mindentől...:)
2013. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!