Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vizipipa ugyanolyan erzes...

A vizipipa ugyanolyan erzes mint a cigi?

Figyelt kérdés
vagy ha nem akkor melyik jobb es melyik karosabb?
2012. júl. 24. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Más érzés, és a sima cigi károsabb. A vizipipában a víz megszűri és lehűti a füstöt. Persze ez csak akkor igaz, ha a pipába nem raktok víz helyett vodkát vagy rumot, és a dohányba füvet vagy hasist. Akkor bizony a pipa a károsabb. Gyerekek, ki ne próbáljátok otthon...
2012. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

A vizipipa egészen más érzést kelt.


A vizipipa is káros, de a víz kiszűr néhány káros anyagot. Viszont nem mindenféle anyagot és nem teljesen. Attól is függ a dolog, hogy melyikből mennyit fogyasztasz.


#1: Szerintem az alkohol sem rosszabb szűrőhatású, mint a víz. Már csak azért sem, mert annak is egy jó része az. Az alkoholnak nem sok hatása van ilyen módon, maximum placebohatása lehet. Maximum az ízvilágon tud módosítani. De kár erre pazarolni az alkoholt. A fűvel is ugyanez a helyzet (elméletileg), itt is megszűr egy csomó káros anyagot, tehát a füves cigihez képest kevésbé káros.

2012. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 - Igazából még én se próbáltam így ki, csak hallottam róla, hogy így is lehet. Ami a füvet illeti, igazad van, annak tényleg semmi hatása. (Viszont akkor miért szokták? Vagy miért kötik egyből össze a vizipipát a fűvel?) Az alkoholban csak azért látok rációt, mert az alkoholgőzt is belélegzed a dohánnyal, az pedig fejbe tud vágni, talán jobban is, mintha meginnád.
2012. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!