Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen láncfűrészt ajánlatok...

Milyen láncfűrészt ajánlatok otthoni munkára, alsó árkategóriában?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy milyen láncfűrészt tudnátok ajánlani otthoni, téli 6-7 méterfa vágáshoz! 25-30.000 Ft-os árkategóriában. Jobb nevű de használt láncfűrészt nem szívesen vennék ami olcsóbb. Új és ismeretlen nevű, de Oregon lappal és vezetővel ellátott készülékek, viszont valahogy riasztanak. Köszönöm!

2012. júl. 26. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad hogy benzines vagy elektromos.ha elektromos akkor a Makità _t ajánlom. Benzinesben nemtudok ilyen olcsòn.
2012. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, benzines láncfűrészre gondoltam!
2012. júl. 26. 19:41
 3/13 dirtboy ***** válasza:

annyiért nem igen kapsz hosszabb életű gépet.

én amondó vagyok hogy inkább költs egyszer több pénzt rá és akkor még 15év múlva is lesz fűrészed mint hogy pár évente újat veszel vagy hordod állandóan szemvízbe a sz ar fűrészt.


a kis átmérőjű fákat akarsz vágni akkor akár már a leg kisebb sthil is jó lesz 60-65ezer ft újonnan.


ha kicsit nagyobbat akkor a husqvarna 135 jó lesz,40ccm,70ezer forint.


vagy vehetsz használtan pár éves stihl,husqvarna fűrészeket de ott figyelni kell nehogy sz art vegyél.


más márkából pl. az ole-macet tudom javasolni de az is ott van hogy 60ezer.

2012. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tisztába vagyok vele! Sajnos annak is örül az ember ha kihúzza valami 5-6 évig. Az olcsóbb kategóriás gépekből melyik az amelyik egy kis hálával kihúzhatja ennyivel? Vagy olyan amelyiknek 1 évnél több garancia van rá? McCulloch fűrészt kizártam már, mert arról az ismerősi körünkben pórul jártak! Találtam vaterán druzsbát de az 100% hogy valami hamisított.
2012. júl. 26. 19:56
 5/13 dirtboy ***** válasza:

én csak az ole-mac ot tudom,a MCculloch tényleg elég fo s de szerintem minden olcsó gép az más különben nem adnák olcsó.

egyik meló helyemen volt még a husqvarna mellet egy ole-mac is,havernak is az van.

jól üzemel.

személy szerint stihl,husqvarna,makita amivel dolgoztam.

jó gépek,őket szeretem.

2012. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak a Stihl-t ajánlom. HA rendszeresen szervizeled és figyelsz rá, akkor 15-20 év múlva is fűrész lesz. De vehetsz valami olcsó nevesincset is, amit már holnap nem gyártanak.......
2012. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

szeva!

hát Stihl 170 vagy 171 vagy 180

akkor husqvarna 340,345,350-es

dolmar-t

makita

de ezek min 50-ért:\\

elektromosbol pedig 1600-as husqvarna E

2012. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Román stihl!
2013. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vagy kínai Kasawaki

Nem vicc,saját szememmel láttam.

2013. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát 25-30.000Ft-os árkategóriában nem találsz jo márkát. Egy jo márka 60.000 Ft-tol kezdodik, és ha már ugyis veszel akk vegyél egy jo márkát (Stihl, Husqvarna, Makita, Dolmar stb)
2014. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!