Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen láncfűrészt ajánlatok...

Milyen láncfűrészt ajánlatok otthoni munkára, alsó árkategóriában?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy milyen láncfűrészt tudnátok ajánlani otthoni, téli 6-7 méterfa vágáshoz! 25-30.000 Ft-os árkategóriában. Jobb nevű de használt láncfűrészt nem szívesen vennék ami olcsóbb. Új és ismeretlen nevű, de Oregon lappal és vezetővel ellátott készülékek, viszont valahogy riasztanak. Köszönöm!

2012. júl. 26. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80.000ft a Stihl ms171, de még ez is kicsi szerintem, én is othoni használatra vettem nem rég egy Stihl ms211 c-be, de meg vagyok vele elégedve.
2014. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Dagatt83 válasza:
Vagy Einhell 30.000-től van és nem rosszak.
2015. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Újonnan én is a korábban említett fűrészeket ajánlanám, oleo-mac, stihl, husqvarna! viszont én még hozzá írnám a poulan-t, illetve a johnsered fűrészeket is! Ha használt fűrész mellett döntenél akkor 2 márka stihl vagy husqvarna! Személy szerint én a stihlt ajánlom, de a régebbi típusok közül valamelyiket! Az még az itt megadott értékhatárt sem lépi túl nagyon. Ha nem felújítottat adnak akkor érdemes alkudni mert számolni kell az esetleges felújítási költségekkel is! De ugyan ez meg van a husqvarnánál is! és akármelyik használt fűrésznél! De ezek a fűrészek rengeteget el bírnak menni, főleg ha csak ennyi fa lenne velük összevágva! Utángyártott alkatrészekbe is lehet gondolkozni, minden van ezekhez a fűrészekhez(természetesen nem árt utána járni hogy a kinézett fűrésznek mekkora az alkatrész ellátottsága) Meg ha saját magának újítja fel az ember akkor biztosan tudja hogy mennyire lesz megbízható! Vagy ha nem értesz hozzá akkor érdemes egy olyan emberre bízni a felújítást akiben megbízol és ért hozzá! megmondja mi kell megrendeled és ő pedig belerakja! De ez már egy másik történet! Remélem tudtam segíteni!
2017. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!