Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért esik nehezemre ha le...

Miért esik nehezemre ha le kell nyelnem egy gyógyszert?

Figyelt kérdés
Régebben volt, hogy az orvos kapszulát írt fel, amelyet egy hétig kellett szednem, az az egy hét volt a rémálom! Olyan nehezen mentek le a kapszulák, sokszor megakadt és elkezdtem öklendezni. Hiába készülök rá a gyógyszer lenyelésére,mindig nehezen megy le. És ez nem csak a nagyon gyógyszereknél van így. Egy C vitamint is nehezemre esik lenyelni, volt hogy azt is másodjára vagy harmadjára sikerült,mert megakadt. Mi a baj velem? Miért tudom ilyen nehezen lenyelni a gyógyszereket? ill. miért félek tőlük ennyire?:( Valaki adjon tanácsot, hogy mit lehetne ez ellen tenni. Köszönöm!!
2012. júl. 28. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy pohár vízzel. ;)
2012. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert szerinted mivel szoktam? Természetesen bő folyadékkal...De így sem jó!
2012. júl. 28. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor passz
2012. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom lenyelni a gyógyszert, egyszerűen szétvágom kicsi darabokra, vagy nagyon sok vízzel és nagy korttyal veszem be.
2012. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!