Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Füves cigi fajtáji?

Füves cigi fajtáji?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy füvesciginek és a herbának milyen fajtáji vannak melyik a legerősebb és nagy menyiségbe okozhatnak-e halucinációt?
2012. júl. 29. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

hát alapból érdemes megkülönböztetni a rendes zöldet és a biot vagy herbált. a bio ahhoz képest hogy "bio" a neve, tulajdonképpen szintetikus fű, dizájnerdrog hogy kikerülje a törvényt ( e miatt volt legális sokáig). jwh ba meg hasonló szarokba van áztatva, károsabb mint a rendes de kb egy körömnyitől beállsz. viszont kevesebb ideig maradsz beállva, másképp és ha ujra rászivsz már nem hat annyira.


rendes fűből több fajta van kb mint borokból v bármiből. legalább 500-1000 különböző féle indica sativa és hibrid van, mindegyik más más erősséggel hatással, thc százalékkal. van amelyiktől inkább röhögsz pörögsz vidám vagy, van amelyiktől bepunnyandsz van amelyiktől beszédes leszel vagy épp kreatív, fajtafüggő a dolog de a magyarországi osztók nagyrésze azt sem tudja mit árul.


egyébként a fű hallucinációt nem okoz maximum nagyon durva flesseket és túladagolni sem tudod vele magadat. a bio meg az ilyenek az már más dolog...

2012. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és rászokni nem nagyon lehet ugye? :DDD
2012. júl. 29. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
biora nem tudom mennyire lehet , a rendes az testi függőséget nem tud okozni. az egy másik dolog hogy "lelkileg" rajta lehet maradni de az kb annyit jelent hogy ha sokáig nem szivsz vagy gyakran szivsz aztán nem akkor benned van hogy "de jó lenne ellőni egy joe-t" de ennyi, semmi pangás mint a sima ciginél vagy elvonási mint a drogoknál. nekem is volt időszakom mikor minden nap többször téptem utána hónapokig nem és semmi gáz nem volt:D
2012. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!