Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szivattatok már meg alvó...

Szivattatok már meg alvó embert táborban vagy koliban?

Figyelt kérdés
Ha valaki szivatott már meg alvó embert táborban vagy koliban, vagy ha őt szivatták meg, légyszi írjon:D
2009. júl. 17. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
nem és engem sem szívattak tudod van az a mondás "Alvó,sz@ró,b@szó,evő"embert békén kell hagyni!Mellesleg elég paraszt dolog egy magatehetetlen(jelen esetben alvó)emberrel kib@szni!
2009. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk táborban a fogkrémezés ment nagyon minden éjjel meg a másik leöntése.
2009. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
gyengék vagytok. egy pohárból töltögessétek a vizet a másikba, vagy öntsetek a fülébe vizet, vagy nemtom mit csináltok ez a lényeg, hogy hallja a víz csobogását. a ügyesen csináljátok, ajjor behugyál!!! :)
2009. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én megszivattam mindenkit a kiránduláson... Ezért nem is volt ott alvó ember!!!
2009. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Koliban szívattak meg. Dög fáradt voltam, hamar elaludtam, és fel sem keltem rá: össze lettem sminkezve. Akkor haragudtam, most már röhögök rajta. :D
2009. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert táborban nem aludt senki:) és nem vagyok kolis
2009. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Mi táborban külön házban voltunk hárman, és az egyik gyerek még új volt, akkor jött előszőr.

Éjjelente kérdezgettük tőle, hogy alszik-e (persze mikor már aludt). Egyik este pedig berontottunk avval, hogy tűz van, pakoljon mert terjed a tűz és veszélyes...szegény úgy meg volt ijedve, hogy nem tudta mit csináljon...csak ült az ágyon kétségbeesve! :)


Meg még sok hülyeséget csináltunk, csak akkor éppen nem aludt! :P


15/F

2009. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Apum mesélte, hogy mennie kellett este dolgozni. Nem volt semmi komolyabb munkálya, így a főnöke magára hagyta, elment aludni. A főnöke elég rosszul látott, így vastag szemüvege volt. Amikor már elaludt, akkor Apum munkatársai bekenték fáradt zsírral a szemüveget tökig. Szóltak az osztályvezetőnek, hogy alszik. Jött is és gyorsan felébresztette, hogy maga mit csinál itt. Ő ijedtében azt sem tudta, hogy mit csináljon, csak közölte az osztályvezetővel, hogy megvakult. Röhögtek rajta egy nagyot és levették róla a szemüveget.
2009. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az enyém a 4. komment.

Egyszer elég érdekesen keltettek. Köztudott, hogy nagyon nagyon mélyen alszok. A gyerek megrázott. Nem reagáltam. Megpofozott, de semmi. Háton aludtam. A derekamra ült, rátette a kezét a mellkasomra, és megnyomta tiszta erejéből. Ekkor hirtelen felültem, de úgy,hogy lefejeltem a gyereket. Az orra betört. Na így jár az, aki hajnali 3-kor kelt!

2009. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!