Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Az a sok ELSŐ! Kinek...

Lányok! Az a sok ELSŐ! Kinek mikor, hol, hogy, stb?

Figyelt kérdés

Első menstruáció

Első szőrtelenítés

Első melltartó(+méret,típus)

Első fiú/randi/csók

Első bulizás(nem babazsúrra gondolok xd)

Meg bármi ami eszetekbe jut az "ELSŐ" szóval kapcsolatban :-)



2012. júl. 30. 16:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
Első lábborotválás.:DD Tök jó sztori szerintem. 2 barinőm már borotválja a lábát. Múlt héten táborban voltunk és pont borotválkoztak amikor én meg még 1 csaj ki akartuk próbálni milyen érzés a borotvált láb. Kaptunk egy borotvát és elkezdtük lehúzni a lábunkat. Később felhívtam anyut- Anya leborotváltam a lábam. Anya alig tudott megszólalni. Csak annyit mondott h ejha. :DD Bocsi ha hosszú:)
2012. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hosszú köszi tényleg jó sztory! :]
2012. aug. 2. 11:06
 3/13 anonim válasza:

1.: 14 évesen

2.: még nem volt

3.: sportmelltartóm van

4.: még nem volt

5.: idén

2012. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

1. még nem volt:(


2. mindig piszkáltak mert nagyon szőrös voltam (lábam, karom) és egy lábszárig érő gatyában töltött nap után, amikor épp csak én voltam itthon, elvettem anyu borotváját és leborotváltam a lábam. aztán szegény erre úgy megijedt hogy azóta megengedi hogy kiszőrtelenítsem a lábam, karom, hónaljam. (12 és fél éves korom óta)


3. topot hordok


4. FIGYELEM! hosszú sztori, nem muszáj elolvasni :)...

...volt egy fiú, akivel az általános 1. osztályában ismerkedtünk meg és rögtön borzasztóan "szerelmesek lettünk" mert én nagyon örültem, hogy tetszen valakinek (még ha az egy ... khm... hogy is mondjam...hát szóval... nem a léghelyesebb fiú a földön...:D)Úgyhogy egész első osztályban kézen fogva járkáltunk az udvaron:)

Aztán másodikban "csillapodtak érzelmeink":) kezdtem cikinek érezni hogy az osztálytársainknak mi adunk ürügyet a pletykázásra:) volt olyan is, hogy épp egymásmellett ültünk a padon és odajött hozzánk egyik osztálytársam és ránkterített egy pulcsit : -csókoljátok meg egymást!

2012. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

(21:58-as vagyok, folytatom:D) harmadik osztályban már kezdtem ezt egészet NAGYON cikinek érezni úgyhogy abbahagytam ezt a "jajj de szeretjük egymást"-viselkedést. Ezért ő is abbahagyta és inkább a fenekemet csapkodta meg csúfolt.

4. osztályban szinte majdnem végig ugyanez ment. Azzal a különbséggel hogy a gyerek rájött hogy mivel ő alapból egyáltalán nem egy "menő alkat" ráadásul akkoriban terjedt el egy őt "kiközösítő" hullám ami szinte az egész osztályt magával sodorta. Tehát nálam egyelőre feladta a próbálkozást és más lányokra tapadt hogy menőzzön. Év vége felé viszont egy másik osztálytársammal (nevezzük őt Pistinek) közli (szószerint:)) "[pisti]vel szerelmesek vagyunk beléd" örültem, jól esett az egómnak :D Aztán meg meg akartak küzdeni értem meg ilyenek:D és a fiú nagy kegyesen megengedte Pistnek hogy az esküvőnkön lehet vőfély xD 5.-ben Pisti lekopott... szerintem ő csak ilyen "ideiglenes" volt.

2012. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

(... még mindig én, folytatom=//...)

aztán a fiúval 6. osztály félév végéig majd minden nap elhívogatott jégkásázni, mert - igaz, egy cseppet tetszett- nem mindig volt elég kifogásom és nem mertem csak úgy nemet mondani. Viszont amikor már csókot akart, kénytelen voltam elmondani az igazat, bármennyire nem akartam megbántani. Ő ezt szakításként élte meg mert- mint később kiderült- végig azt hitte jártunk. =( szegény. (aztán elmentem a suliból :D-nem miatta xD)

nem tudom, ez számít-e fiúnak :)

6. most nemrég volt az első bulim ("télköszöntő party") 5-10-ig

osztálytársaméknál.


Kérlek, ne haragudjatok, hogy... konkrétan önéletrajzi regényt írtam

de nem bírtam ki hogy ne írjam ezt le...:/ pedig tényleg igyekeztem röviden összefoglalni :(

remélem azért valaki elolvassa :D =(


/13/L/

2012. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13.

13.

12.

14.

13.

2013. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Köszi hogy leírtad, én örömmel végigolvastam!
2013. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. 12

Reggel felkeltem, kimentem wc-re és megláttam. Nem volt valami nagy sokk számomra, tudtam mit kell tenni. Este elmondtam a nővéremnek, ő bevezetett mindenbe (nagyobb a korkülönbség köztünk így amolyan 2. anyám volt:D).

2. 12

Már nagyon kellemetlen volt így rövid nadrágba mászkálni. Anyukámat kérdeztem már előtte erről, de ő mindig csak azt mondta, hogy ne, mert csak rosszabb lesz, meg hogy meg fogom bánni. De egy nap fogtam magam és leborotváltam. Nem bántam meg, és később elmondtam anyumnak, aki egész jól fogatta.:D

3. 12

Előtte elég volt a topp is. Méretet nem tudok.

4. 16

Volt előbb is "fiúm", de az úgy gondolom nem volt igazi járás, viszont csókolózni még csak idén csókolóztam.:)

5. 16

A csók is itt történt.:D

16/L

2013. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

1. 7 oszt. közepén… Kb 13 lehettem ha érdekel a sztori írj privátba mert tuti nem írom ide ki a nagyközönség elé ,de amúgy egy eléggé hülye és vicces sztori így visszanézve…

2. Hát csak 1-2 gyantáztam évente a lábam vagyis anyám barátője ,és 13,5 évesen kezdtem el borotvlni mert utáltam és zavart

3.Topot hordok mai napig (14 vagyok már) bár nem akkorák a melleim hogy kelljen melltartó.

4. Az első "fiúm" egy elég komolytalan dolog volt..Bláh hosszú és uncsi sztori

Az első csókom mai napig nagyon bánom hisz csak fogasásból történt amikor kb 5-6 lehettem :D Visszanézve ultragáz! Várj vele és az első csókod legyen olyannal akit szeretsz vagy legalább vmennyire kedvelsz!!!

5.Első buli 14 évesen volt nemrég ,mondjuk az oszt.kirándulásunk durvább volt ott titokban vp-ztunk volt aki elszívott egy szál cigit a haverom meg egy "feltuningolt" cigire gyújtott rá :D Huh az is egy szép kirándulás volt(8. éve elejei kirándulás!)

2013. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!