Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyit szeretnék kérdezni ha...

Annyit szeretnék kérdezni ha valaki váratlanul hasba vagy gyomorszájba üt milyen érzés? Lány vagyok kiváncsi vagyok nagyon! Lányok válaszát várom első sorban köszönöm előre

Figyelt kérdés
kiváncsi lennék milyen reakciót váltott ki olyan lánynak akinek volt része ilyenben...
2010. júl. 5. 14:05
 1/10 anonim válasza:

Fáj, nekem olyan érzés volt, mintha hánynom kéne, de utána hamar elmúlt, csak le kell ülni vhova!

L/12

2010. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Böse ***** válasza:
azonnal összerándul a hasad, mintha iszonyatos görcsöt kapnál, általában nem tudsz talpon maradni, és nem kapsz normálisan levegőt, percekig..
2010. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

próbáld ki azt megtudod :D

Am nemtúl jó érzés nemtudom miért érdekel :/

Ugyanúgy zajlik ahogy a töbiek írták...

2010. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Hát a gyomorszájas az nagyon tud fájni, ha a hasba ütnek akkor csak össze rándulsz..de az nem annyira fáj nem vészes.

Engem gyomorszájon üttek egymás után vagy 3-4x is az már elég kibírhatatlan: ::SS:

(22 L)

2010. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aki utoljára irt kérdezni akarom email cimét megadja?kösszi előre is
2010. nov. 3. 13:37
 6/10 anonim válasza:
és milyen érzés volt? bevállalnád újra?
2011. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
talán a legfájdalmasabb ütés egyből összerándultam, és ami még szarabb nem tudtam levegőt venni azt hittem megfulladok, sajnos nem tudott senki segíteni, kellett pegy két perc mire megindult a légzés, utána meg öklendeztem a semmit hányingerem volt, szerencsére üres gyomorba kaptam
2012. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

UFA: Ha gyomorszükületed van, bele is halhatsz, ha erős a



hasizmod a második résznél, tuléled...egyéb iránt, mi volna ez ügyben a motiváció? Csak ugy érdekelne...?

2012. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem még kb.10 évesen vágott telibe az egyik kedves fiúbarátom.

Nagyon rossz volt, nem is a fájdalom miatt, hanem mert mintha nem kaptam volna levegõt, próbáltam szólni a tanárnak, de nem tudtam beszélni, nem jött ki a hang a torkomon, kb.fél percig csak hápogni tudtam, és nagyon megijedtem.Utána még fájt is, szóval iszonyú volt.Ráadásul ez télen történt, tehát jól fel voltam öltözve.Eltudom képzelni, milyen kegyetlen lehet, ha valaki mondjuk pucéran kapja.

2015. jan. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én rosszul lettem tőle... igaz nem egyet kaptam:/

Az első után nem kaptam levegőt nagyon félelmetes volt, aztán lassan jobb lett, aztán jött a többi, hányinger amit aztán nem is bírtam

2015. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!