Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes új életet kezdeni?

Hol érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, adott egy fiatal pár, akik első babájukat várják. Március elején fog megérkezni a pici, de már előtte szeretnének kiköltözni külföldre. Hogy miért? A környezetváltozás és jobb élettér reménye miatt.

A kérdés az, hogy hova éri meg így költözni? Gyerek nélkül, de mégis gyerekkel. Melyik az az ország ahova könnyen be lehet illeszkedni, és örömmel várja az új lakosait? Mindketten jól beszélünk angolul, én németül is. Nekem egészségügyi végzettségem és tapasztalatom van, a páromnak pedig rendezvények lebonyolításában van jártasság és végzettsége( hangtechnikus).

Előre is köszönöm mindannyiitok válaszát, megpróbálok aktív maradni!



2012. aug. 1. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Kanada,Svájc,Ausztrália,esetleg Usa....sztem.
2012. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ausztráliában szinte lehetetlen, USA nagyon nehéz, talán Kanada a legkönnyebb.
2012. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legjobb az EU-ban, ott a legegyszerűbb, azon belül ahol nektek szimpatikus. Esetleg Anglia.
2012. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!