Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam magam ébren ma...

Hogyan tartsam magam ébren ma estig? 17/fiú

Figyelt kérdés

17/fiú vok.

A helyzet az, hogy minden évben előjön ez a próbléma, hogy párszor túl sokáig vagyok fent éjszaka és másnap délutánig alszok....aztán túl későn vagyok álmos, és hajnalba birok csak elaludni. Tehát felborult az alvás rendszerem. És ez igy meg napról napra. Már 5napja mostan. Tegnap fél 2kor ébredtem fel, és egész éjjel nem aludtam semmit. Ma estig fent akarom ébren lenni, hogy helyreálljon az alvási rendszerem. És akkor reggelig alszok, és minden oké lessz mint régen.

Csak az a helyzet, hogy nemtudom mivel kössem le magam? Várom az ötleteket, tippeket.

Köszönöm előre is.

Amúgy meg ittam energia italt már, egy Monster Rehab-ot a reggel 6fele, virradás nézés közben:D



2012. aug. 4. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... szerintem a gépezés nem valami jó módszer, mert csak untat.

Hívd ki a barátaidat biciklizni, focizni, futni stb.

Ne nagyon nézz tv-t sem, mert azon is be fogsz aludni.

Mozgásban kell tartani az agyad. :D Tanulj szavakat, ismételj valamelyik tantárgyból. Játssz a kutyával, olvass könyvet, fejts keresztrejtvény.


Mindenképpen olyan dolgokat csinálj, ami közben kell összpontosítanod, mozognod, agytornáznod. A gépezés-filmezés nem ilyen. Sok sikert! Máskor pedig ne gépezz hajnalig, és állítsd be az ébresztődet 9-re! :)

2012. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kössz az ötletet:D

el is megyek egyet biciklizni:DD

2012. aug. 4. 10:02
 3/5 A kérdező kommentje:
már alig birok ébren maradni.....meg igy félek elmenni bringázni a végén elüt valami hülye, vagy elesek a figyelmetlenségemből, meg a fáradtságomból....
2012. aug. 4. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, akkor biciklizni ne menj... tényleg veszélyes így.

De nem hiszem, hogy ma kibírod alvás nélkül, de nem is kell. Aludj egy fél órát-órát, vagy tévézgess úgy, hogy nem alszol, csak pihengetsz. :)

2012. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül csak nem aludtam el, mert találtam elfoglaltságot, és elhülyültük az időt a haverommal :D
2012. aug. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!