Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a születésnapo...

Mit csinálnátok a születésnapotokon otthon egyedül, hogy mégsem egy átlagos unalmas nap legyen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 08:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor csak ülj be egy étterembe/cukrászdába és egyél ami beléd fér
2009. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ülök a gép elött és sírok. Már a fél nap eltelt. :(
2009. júl. 19. 12:19
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves akartam lenni, egy kis virtuális ajándék, amennyire itt lehet, de ha neked ez bunkóság akkor sok eszed van.
2009. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A torta nagyon ari volt,köszönöm,csak azt sajnálom,hogy nem ehetem meg. :)
2009. júl. 19. 12:35
 15/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, 5 éve én se kapok tortát, sőt, ha nem lenne párom szülinapi ajándékom se lenne. Fel a fejjel, majd, ha lesz saját pénzed, saját mindened, akkor megajándékozod magad. :))

Addig is fel a fejjel! :)

2009. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is ki akartam zökkenni, és írtam pár dolgot amit még nyáron meg szeretnék csinálni, vagy csak vicces lenne..és próbálom teljesíteni. pl ekzezet írtam:

- saját készítésű szórólapot osztogatni embereknek a környezetszennyezésről.

2009. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is ki akartam zökkenni, és írtam pár dolgot amit még nyáron meg szeretnék csinálni, vagy csak vicces lenne..és próbálom teljesíteni. pl ekzezet írtam:

- saját készítésű szórólapot osztogatni embereknek a környezetszennyezésről.

vagy

-beszélgetni egy hajléktalannal az életről, hogy lett hajléktalan.. stb... kicsit más mint az átlagos hétköznapok:)

2009. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

20:25-ös vagyok. 1x bocsi mert 2x küldtem el:O

2-szor mert rosszul olvastam el xD és nem arra válaszoltam bocsiii:)

2009. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Jé csak most látom hogy julius 19-én születtél .Az édesanyám szülinapján :) Gyere hozzám és sütök én neked is tortát 1 torta vagy 2 igazán semmiség lenne . Szivesen csinálok neked is :)
2015. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!