Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Átlagos úszó vagyok, csak a...

Átlagos úszó vagyok, csak a mellúszás megy, de nem tudok egy helyben fennmaradni a vizen. Mi a módja? Meg lehet tanulni egyedül? Azt tudom, hogy a lábbal lefelé kell rúgni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 15:47
 1/5 anonim válasza:
94%

Én is csak mellúszást tudok, régen alug mertem mélyvízben úszni, most meg már azt nem szeretem ha közel a part.

Korábban én sem tudtam fenne maradni a vizen egy helyben, de aztán vhogy kialakult. szép nyugodtam a lábbammal lefeleé kapálózok, a kezemmel is felfele hajtom magam. vagyis a kezem lefelé nyomom. DE úgy hogy érezzem hogy erőt fejtek ki. Próbálgasd, majd belejössz. :)

2009. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 6. 16:06
 3/5 anonim válasza:
én még nemtudok úszni de a lebegés a vízen má megy...szerintetek akkor megtudok tanulni?
2009. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én csak ugy tudok hogyha a kezemmel is csinálok valamit:D
2009. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálj először felfeküdni a vizre, de nyújtsd ki a lábaid, hát és farizmaid, és ne ijedj meg, ha a fejed a nagyon közel van a vizhez. Háton akár mozgás nélkül is fennmaradhatsz, ezután egyre lejjebb engedheted a lábaid, enyhén előre hátra mozgatva is őket ha szükséges, a kezeiddel pedig átölelheted a viz felszinét, úgy jobban fentmaradsz... esetleg a mellúszáshoz hasonló mozdulattal oldalrakuszálhatod a vizet a kezeiddel...
2010. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!