Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki? (Bővebben...

Szerintetek ez ciki? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki, ha szeretem a Barbies újságot, a Monster Highos meséket, a Hello Kittys képeket, játékokat(a mesét nem!), a Winx Clubbot, a Witchet? 13 éves lány vagyok. Ilyen korban ez ciki? Őszinte véleményeket kérek, nem csak olyanokat hogyha ezt tetszik nézd ezt, ne érdekeljen mit gondolnak mások stb.... Nem baj ha sértő véleményt írsz. 13/L

2012. aug. 4. 13:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Monster High nekem is tetszik, és oda-vissza vagyok a Hello Kitty-s dolgokért (ma kaptam egy nagy, Hello Kitty formájú gumicukrot, pálcán anyától, mert volt a cukrászdában).


18(!! :D)l

2012. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
Szerintem ez kicsit ciki (de nem annyira), a Hello Kitty nem gáz, az aranyos, és a 17 éves lányok körében most nagyon népszerű. De a Witch és a My Little Pony... de attól függ! Valószínűleg a barátnőidet nem zavarja, mert így szeretnek! Ha tök jófej vagy, jó a humorod, vagy nemtudom, akkor ez nem lényeges! A lényeg, hogy te jól érezd magad :) 13/L
2012. aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: A barátaimnak nem omndom el, mert ők kinevetnének. De a My little pony friendship is magic az még a felnőtteket körében is 'népszerű', nagyon divatba jött mostanában.
2012. aug. 21. 14:00
 14/35 anonim válasza:
Ez tök cuki szerintem, főleg még ha el is ismered :) Én pont annyi idősen, mint te szerettem még barbiezni, és mindenféle ilyet játszani, bár nekem akkoriban a scala baba volt a kedvencem, mert nekik mindenhol hajlott a testük, ezért tudtam velük játszani bármit.. nagyon szerettem, én is sokat kérdezgettem, hogy ez nagyon gáz e, és sokszor gondoltam azt, hogy sose fog elmúlni és milyen béna vagyok... aztán egyszerre csak nem akartam már velük játszani, nem is jutott eszembe, most pedig 16 vagyok, és szeretnék egy monster hight babát *-* ez most a nagy álmom, de nem hiszem, hogy játszanék vele, de nagyon tetszik :) Viszont én azóta i szoktam egyébként sellős játékokkal vagy babás játékokkal játszani, engem nem zavar :) Nyugi!
2012. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
43%
Nem ciki 13 évesen ez a normális nem a pasizás. Az majd, ha elmúltál 18 éves. Addig gyerek vagy és ez a helyénvaló viselkedés.
2012. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira,Az osztalytarsaim is ilyesmiket csinalnak 11 evesen es meg en se annyira utalok nehany dolgokat ezek kozul. Te is ember vagy es neked is vannak velemenyeid.
2012. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok es a 13:05-nek igaza van Elvezd a gyerekkorodat...
2012. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Ezeket én is szeretem! 13/L
2012. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
100%
Na álljuk meg most mi a ciki legalább valaki szeret gyerek leni is nem a szörtelnites patanás szepeseg temá val foglkozik A my litte pony bárzslatos bárcságot en is is azLB is szokta nezni (a kedvencönk : pink is Celctia ) a tesomnak Luna Rianbow des a Barbie- t nagyon sokan szertik Eva is Zsofi ismersöm meg veszne érte pedig már Evi 13 eves Zsofi- rol meg ne is beszelve 14 eves a Hello Kitty Szerintem Bionssé is szereti a Monster High a pasi- mal szok nez mindig jot nevetönk rajta a winx- babám is van söt az egsz gyütemen meg van csak Setela hínázik tünderbe A WICHE- t is imádom 13/l ja is járok focira is a Satr Wart Ben10 is szeretem
2012. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
6%
Mikor leszel 14
2012. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!