Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki? (Bővebben...

Szerintetek ez ciki? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki, ha szeretem a Barbies újságot, a Monster Highos meséket, a Hello Kittys képeket, játékokat(a mesét nem!), a Winx Clubbot, a Witchet? 13 éves lány vagyok. Ilyen korban ez ciki? Őszinte véleményeket kérek, nem csak olyanokat hogyha ezt tetszik nézd ezt, ne érdekeljen mit gondolnak mások stb.... Nem baj ha sértő véleményt írsz. 13/L

2012. aug. 4. 13:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a te korosztályodban sokan csinálják ezt. (sokan le is tagadják).A többi meg ku.va vagy ri..nc.
2012. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Mindenkinek más az érdeklődési köre: engem a Witch pl valahogy nem érdekekt, Barbies újságom utoljára 9-10 évesen volt, viszont Hello Kitty-t szeretem (16L vagyok). A másik kettőt nem ismerem. Én ennyi idősen ha jól emlékszem Hetedik mennyországot és Lisa csak egy vant néztem. Egy idő után lehet hogy kinövöd majd őket, vagyis párat közülük, de ha zavar téged, akkor megpróbálkozhatsz mással. Én jelenleg a Gossip Girlt (12-13 voltam amikor a könyvet olyastam, ami alapján készült) és a Vámpírnaplókat szeretem nagyon. Mondjuk Neked meg lehet hogy pont ezek nem tetszenének. Mindenki különböző, nem szeretheti mindenki ugyanazt :) Csak az a kérdés hogy ez Téged zavar-e, vagy esetleg Te érzed úgy hogy már kinőttél belőle?
2012. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki a lányok ilyenek,a hugom 16 de még mindig gyüjti a barbi posztereket
2012. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még mindig jobb, mintha a cigiért, a piáért, meg az egyébb ilyen dolgokért lennél oda 13 évesen.sokan ezt cikinek tartják, ha valaki ezekért van oda, de szerintem az nem gáz.
2012. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki, nézd, én 22 vagyok és fiú, de tegnap raktam egy Rainbow Dash posztert a falamra, egyszerűen nem tudom miért, de ennek a mostani mlp-nek van egyfajta varázsa ha rászoksz :D
2012. aug. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsó válaszoló: az MLP FIM-et én is szeretem!
2012. aug. 6. 10:20
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én is november 30-án 13 éves leszek, és szeretek játszani főzőcskézni babázni... Ez hogy lehet ciki? Na jó most nálam a Kelly Family-s dolgok jöttek divatba, a kedvenc együttesem... meg a hippi stílus. de mellette szeretek játszani, gyűjtöm a játékokat.
2012. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Bella.66 válasza:
0%

OMG te elég nyomi lehetsz már megbocsáss szerintem még a böcsibe van a helyed én 14 vagyok és ilyenkor már rég a paizással foglalkozok nem a barbie magazinokkal és ezt te egyedül megveszed és mindenki full normálisan néz rád ??

Vagy a szüleid ezt természetesnek látják XdDD fú ennyi szánalmas embert -.-

2012. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó válaszadó nagyon kemény. Tudod, cicám, nem az a baj, hogy te mit csinálsz, hanem hogy milyen stílusban állsz másokhoz.


Kérdező - a Barbie műanyag szépségideálja nem áll messze a szimpla divatmagazinoktól, ami már MENŐnek számít, a Winx meg a Witch később kezdődött, mint amikor még belenőhettem volna, de amennyit tudok róluk, vannak ennél színvonaltalanabb mangák, animék, amik szintén nagyon MENŐk.

Szóval tegyél rá magasról, mi menő és mi nem az. A nővérem simán végignézegette velem a Nickelodeon rajzfilmkínálatát, mikor 8-12 voltam, pedig tíz évvel idősebb nálam. És mielőtt az utolsóhoz hasonló beszól, hogy milyen gáz a nővérem... egyvalamit mondhatok: ettől nem maradt le semmiről. :P

2012. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utzolsó előtti válaszoló: Hát a szánalmas inkább te vagy! -.- Bár elég fake-nek tűnsz! -.-

2012. aug. 15. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!