Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki? (Bővebben...

Szerintetek ez ciki? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki, ha szeretem a Barbies újságot, a Monster Highos meséket, a Hello Kittys képeket, játékokat(a mesét nem!), a Winx Clubbot, a Witchet? 13 éves lány vagyok. Ilyen korban ez ciki? Őszinte véleményeket kérek, nem csak olyanokat hogyha ezt tetszik nézd ezt, ne érdekeljen mit gondolnak mások stb.... Nem baj ha sértő véleményt írsz. 13/L

2012. aug. 4. 13:24
1 2 3 4
 31/35 hanncsii xd válasza:
Vélemányáre*
2013. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

NEM ciki kicsit sem!!


Bella.66 : Jó nagy k**va vagy meg lehettél ha 13-14 évesen pasiztál

2013. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Kinucc ***** válasza:

Bella.66:

ehehee.......Itt inkább te vagy a szánalmas.Már rég pasizol?Hu, hogy oda ne szarjak.

2013. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Fifi876 válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki, én 13 éves vagyok és már évek óta nem néztem Winx-et, de egy pár hete rákaptam és csak úgy falom a részeket. Most sokkal jobban tetszik, mint régebben. Sőt, elhatároztam, hogy újranézem a Barbis és a Disney hercegnős filmeket. Miért ne? Nem baj, ha nem kap rá valaki 12-13 évesen a pasizásra, hanem inkább még gyerek marad.
2014. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Én 13 éves fi vagyok és szeretem a winxet és az nem ciki
2015. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!