Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki? (Bővebben...

Szerintetek ez ciki? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki, ha szeretem a Barbies újságot, a Monster Highos meséket, a Hello Kittys képeket, játékokat(a mesét nem!), a Winx Clubbot, a Witchet? 13 éves lány vagyok. Ilyen korban ez ciki? Őszinte véleményeket kérek, nem csak olyanokat hogyha ezt tetszik nézd ezt, ne érdekeljen mit gondolnak mások stb.... Nem baj ha sértő véleményt írsz. 13/L

2012. aug. 4. 13:24
1 2 3 4
 21/35 Kinucc ***** válasza:
Sztem nem ciki, én 12 vagyok és én is szeretem a Monster high-ot!:)
2012. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

1.-nek üzenem, hogy attól még hogy valaki már nem szereti ezeket, vagy kinőtt ezekből, az attól még nem lesz k*rva, vagy r*banc -.-".

És a kérdésre válaszolva: Szerintem sem ciki! Bár én elég sokat szenvedtem emiatt, mert kb. 11 évesen sokat csúfoltak amiatt, hogy még babáztam. Eléggé hallgattam rájuk, úgyhogy emiatt hagytam szerintem abba. De még mindig eljátszanék a barbikkal. :DD

13/l

2012. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
77%

Rég volt feltéve a kérdés, és nem olvastam végig ez eddigi válaszokat, de azért írok pár sort, hátha még hasznos lehet.

Én 19 vagyok és szeretem a Monster High-ot, nézem a My Little Pony-t, és a Hello Kitty-s dolgok is megtetszenek néha. Régen néztem a Witch-et, de arra hamar ráuntam, a Winx-t soha ki nem állhattam. :D


19/L

2012. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
én 12 vagyok ,és még mindig oda vagyok a Witchért! :D
2013. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
én is 13 vagyok és a barátaim is és mind imádjuk a Monster Hight.
2013. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Én #24 vagyok, s valamit kihagytam: 12/F.
2013. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Én 11 vagyok,már majdnem 12 és én is szeretem a Monster High-t.:))Régen a Winx-et is szerettem...:))A Witch-et soha nem néztem és a Hello Kitty-t sem...A My Little Pony-ból meg van 2 DVD-m,de azokat még régen kaptam...Na mindegy...De szerintem ez egyáltalán nem ciki,sőt jó.
2013. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Hát nem tartom cikinek, de inkább ne kürtöld világgá, mert sokan ferde szemmel néznének rád:)) Vannak ilyen emberek.:)) én 14 vagyok, de utoljára 8 évesen tartottam barbie-t a kezemben. Nos mindenki más, ez van:)
2013. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 hanncsii xd válasza:

Egyeltalán nem az :) Én Monster high babáért sóvárgok c:

És nagyon imádom a Winx-et,Wich-et,Barbie-t, néha megnézem a Hello Kitty-t is ,Ha nincs más :D Mások véleménye ne hallgas ,mert mindegyik eltérő :D Az osztálytársaim már vihorásznak,meg a pasikról beszálgetnek[OMG].. Az egyiknek 3.korában úgymond "PASIJA" volt xd Én inkább maradok a babáknál :'D

2013. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!