Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?...

Ilyenkor mit csináljak? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Tegnap estére ettem egy kis szalonnát. Kiderült hogy ez ugyanolyan fajta amitől régebben 2x is majdnem megfúltam. (Mind a 2x le kellett nyúlnom a torkomhoz, hogy ki tudjam húzni a szalonnát. Amikor megtudtam hogy ugyan olyan, elkezdtem félni, hogy megint a torkomon akad, és még a kenyértől is fuldokoltam. Olyan volt mintha nem lett volna nyálam, már nyelni is alig tudtam. Attól féltem lefogom nyelni a nyelvemet. Megittam kb 3 prc alatt 1 liter vizet, de nem használt. Este lefeküdtem. Most hogy felkeltem, ugyan olyan.... Alig birok nyelni, mert nincs nyálam. Megint ittam egy csomó vizet.. Szerintetek mit csináljak, hogy elmúljon?

2012. aug. 5. 06:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!