Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem a nyarat?

Zenon kérdése:

Csak én nem szeretem a nyarat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a túlzó hőség, a szúnyogok, legyek,

a nyár teljesen kikészít,az egész túlzó.

Lehet, hogy sokan nem értenek egyet, de a tél és az ősz

sokkal szebb, tisztább évszakok.Lehet, hogy hideg van, de legalább steril.


2012. aug. 7. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én nem csak ezért nem szeretem a nyarat
2012. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyár előnyei:Balcsi,és sokáig világos van.

Hátrányai:Rohad minden,büdösek az emberek,a kukák,nemlehet aludni,jönnek a csúszómászók,szúnyogok,bogarak,idegesítő takonypócok egymásnak majomkodnak.Bőrrákot lehet kapni,10x kell tusolni egy nap.Nem lehet Snowboardozni...A nyár gusztustalan,undorító fertő.A legocsmányabb évszak....

2012. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Nyilvánvaló, hogy az iskolás korosztály kedvenc évszaka a nyár, hiszen ekkor nem kell iskolába menni.


De én mint dolgozó ember azt mondom, hogy a nyár és a tél közepét a pokolba kívánom.


Mivel a nyárról szólt a kérdés: az a baj, hogy dögmeleg van, mire munkába érek, már le vagyok izzadva, emiatt büdösödök is, hiába fürödtem le... Éjjel a bogarak meg a lepkék előszeretettel repkednek be (nincs szúnyoghálónk), éjszaka szinte képtelenség aludni, holott másnap kelni kell.

2012. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, valami hasonlóra gondoltam én is, amiket írtatok.

köszi.

2012. aug. 8. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!