Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mi lenne? Tényleg alváspara...

Ez mi lenne? Tényleg alvásparalízis?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé rosszul alszok. egyre többször fordul elő, hogy álmom van az álomban. majd rájövök hogy csak álom és küzdök h felkeljek és hallom a külső hangokat már pl reggel mikor itthon beszélgetnek stb. de nem tudok megmozdulni...próbálok kiabálni de éppen álomban vagyok és nem jön ki hang. félelmet érzek olykor és próblok megmozdulni és mikor nagy nehezen sikerül felébrednek 1 pár másodpercig se beszélni se mozogni nem tudok :S

neten utána néztem már párszor és elvileg ez alvásparalízis. élt már át valaki hasonlót? mert én már aludni se merek szinte mert félek hogy megint ilyen kellemetlen élményben lesz részem.. :S


2010. dec. 28. 15:32
 1/1 szamóca. ***** válasza:

igen ez az... konkrétan az, hogy nem tudsz megmozdulni.

éltem már át én is, hát joszaar... tenni ellene nem nagyon tudsz, elvilegm inél idősebb vagy annál ritkábban fordul elő, és azt mondjákt általában hanyatt fekve jelntkezik, próbálj hason aludni:)

ne félj tőle, lehetett volan rosszabb is neked csak a szimpla paralízis volt ,én halluztam is mellé:D

2010. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!