Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon hol van imax mozi?

Magyarországon hol van imax mozi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
3%

Ez nem komoly kérdés, ugye?

[link]

2012. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A stílusodon változtathatnál éppenséggel... sajnos nem mindenki olyan géniusz mint te úgyhogy gondoltam rákérdezek. Nyilván nem Bp.-re gondoltam, hanem vmely nagyobb városra.

Kösz a linket ezt egyedül is megtaláltam már. -.-'

2012. aug. 11. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
7%

Már miért változtathatna a stílusán? Még finom volt. De te valami iszonyat hogy mekkora sügér lehetsz! Növényként éled a napjaidat, vagy mi fene?

Magyarországon csakis egyetlen helyen van IMAX mozi! Az Arénában!

2012. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sarto93 válasza:
100%

Kedves válaszadók!

Sajnos nem mindenki olyan tehetős, hogy minden hónapban IMAX moziba rohangáljon, így a kérdéssel semmi gond nincs. Nem kéne csak azért lenézni valakit, mert nem tudja, hol van pontosan IMAX mozi Magyarországon (főleg, ha esetleg nem budapesti az illető)! De a válaszotok és a stílusotok csak titeket minősít...

2013. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!