Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tágította otthon a fülét...

Ki tágította otthon a fülét és mivel? Én is itthon csinálom csak nem vagyok annyira kreatív. Ja és ki hány évesen kezdte el?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat. Az olyanok akik rosszallóan nézik az otthoni tágítást ne írjanak ha lehet! Köszönöm

2012. aug. 11. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm otthon csinálta. Először csigával, majd rendes tágítókat tett bele (mindig nagyobbat). A füle mindig be volt gyulladva és gennyesedve, nem volt szép látvány.

Egy másik ismerősöm először fogpiszkálót, tollbetétet, tollat dugott bele. Aztán duplázta, triplázta a mennyiséget. Higiénia a köbön! ;-)

2012. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én is fogpiszkálóval próbálkozom ;)
2012. aug. 11. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok és 16-os fülem van. kb 2-3 hónap alatt lett ekkora.

tollbetét, fülpucoló pálca, ecset vég, sminkeknek kupakja vagy valamin tollkupak, barbi babáknak a lábát vágtam le még az is jó fülbe.

csak körül kell nézni a lakásban annyi minden van :D

2012. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi:D szegény Barbie baba :/
2012. aug. 11. 13:51
 5/5 anonim válasza:
12 évesen kezdtem. Szívószállal, meg ilyenekkel csináltam. Szüleim nem vették észre.
2017. aug. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!