Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl?...

Szerintetek én reagálom túl? Tanulással kapcsolatos a kérdésem. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

16l vagyok egy gimibe járok.Német az első nyelvem,amit általános óta tanulok.Az új tanárnő évvégére dícséretet is adott az ötös mellé.De én nem érzem a nyelvtudásom olyan jónak.Tudom,ezt így olvassátok,és hülyének néztek....De nem akarom,h innentől arra kelljen figyelnem,h megmaradjon a dícséret. Szorgalmas vagyok,figyelek a jegyeimre,de azért nem arra hajtok,h csakis 5ösöm legyen . És az a gondom,h mivel általánosba az oktatás semmi nem volt,így nekem majdnem minden új ,amit tanulok.De nem érzem,h dícséretes lennék belőle... Nem szeretem ezt a megfelelési kényszert. De most arra gondoltam,h a szünet hátralévő részében tanulok németet.


Tudom,h amit írtam,elég furân hamgzik,h inkább örülnöm kellene,de vhogy nem megy.Igazából ezt a kérdést már a szünet eleje óta tetveztem,de ahogy közeledik a suli,ùgy fogalmazódott meg bennem.


2012. aug. 11. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Te tudod a legjobban, hogy mennyit is tudsz. Lehet, hogy kevésnek érzed a tudásod, de nem véletlenül kaptál dicséretet. A tanár is biztos látja mennyit készülsz az óráira. Ez egyféle bátorítás. Nem kell görcsösen arra figyelned, hogy mostantól mindig 5-öst szerezz és megfelelj az elvárásoknak. Tanulj csak annyit amennyit tavaj is és nem lesz gond.
2012. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!