Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi csináljak a szerencsétlen...

Mi csináljak a szerencsétlen kis életemmel? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval kezdem a fontosakkal:

A szüleim elváltak. Anyám kikészít. Apám hiányzik. A suliban meghúztak. Magántanuló vagyok. Alig van pár haverom. Az egyetlen testvérem, a bátyám utál. Mindenki átbasz. Még az első pasim is, akibe teljesen beleestem... Olyan nyomorultnak érzem magam...


Ami jó a kis szánalmas életemben:

Van 2 kutyám, akiket imások. Apám szeret. Szeretek lovagolni és táncolok.

Kb ennyi. Van valami ötlet, hogy mivel dobjam fel a napjaimat? Ti mit csináltok ilyenkor?


15/L


2012. aug. 11. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egy doboz cigi mindig elég,max iszok ha nagyon rossz.Amúgy sem érdekelnek a problémáim.
2012. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah, igen kihagytam.. Énis cigizek..:SS
2012. aug. 11. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem volt,van és lesz is sok gondom,de nem kezdtem se inni,se cigizni,mert ERŐS vagyok,ezek nélkül meg pláne.


Mit tehetsz?

Mondanám,hogy ne cigizz,de azt nem fogod megtenni,ugye? :)

Sebaj.


Táncolj többet,légy többet a kutyáiddal,a lovakkal és apuddal.Csak azt szeresd,aki téged is szeret.A bátyádnak adj még egy esélyt,változni fog ő is,ahogyan te is.


A rossz dolgokat meg nagy ivben sz.rd le,mer azok úgyis elmúlnak,és ha jól megnézed,egyiktől sem dől össze a világ.


És tudod mi a jó abban,hogy mindenki átbasz?


"Páncélt" növesztessz,ami megvéd a csalódásoktól.Egy idő után már tudod mire számits az emberektől és nem fogsz bizni bennük.Ez azért jó,mert igy nem csalódhatsz bennük.Eleve nem lesznek magas elvárásaid irányukban igy meglepetést sem okoznak egy egy g.ci húzással.


Amolyan elérhetetlen Jégkirálynő leszel,akinek ki kell érdemelni a figyelmét,a szeretetét és a bizalmát.

Aki pedig ezt eléri,az egy csodálatos,szeretni való és szeretetéhes kis csodalényt fog kapni,akit könnyű szeretni,de lehetetlen eldobni.


Ez mind időbe telik,és mire tökéletes lesz a páncélod,addig még sok sebet kapsz majd.De hidd el mind megéri.

Tapasztalatból tudom.

24/L

2012. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Néha már most is jelentkezik nálam ez a Jégkirálynős szerep. Kicsit tanultam már, és annyira nem bízok meg senkiben, mint régebben.:)

2012. aug. 11. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:
költözz apukádhoz :)
2012. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj ki a szabadba, most! Óránként 60-70 hullócsillagot láthatsz. :) Sajnos nálunk (Érd) felhős az ég, de egy-kettőt elkaptam. :)


És amúgy is, hidd el lesz jobb. 15 évesen nekem is sz@r volt az életem, utáltam mindent, mindenkit. Fel a fejjel ;)

2012. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!