Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lehetséges a kuponozá...

Mennyire lehetséges a kuponozás Magyarországon?

Figyelt kérdés
Van a TLC műsorán egy olyan hogy kuponzsonglőrök, ott csinálnak olyanokat az emberek hogy pl 300 dollár lenne amit fizetni kéne de csak olyan 10-15 dollárt fizet ki érte mivel annyi kuponja van. Azt akarnám kérdezni hogy szerintetek ilyet lehetséges e hogy Magyarországon valami hasonlót össze lehessen hozni a hipermarketekbe. Vagy itt a sok hülye kupon szabály miatt(pl más kuponnal nem vonható össze ) meg hogy nem adnak ki elég kupont, e miatt ez itt nem lehetséges? (Meg ha vannak esetleg jó internetes helyeitek ahol lehet találni ilyen kuponokat akkor érdekelne, pl én a bonuszbrigádot használom most )

2012. aug. 12. 13:51
 1/4 2xSü ***** válasza:
Szerintem a legtöbb esetben kikötés, hogy a kedvezmény nem vonható össze más kedvezményekkel. Így a terved eleve kb. lehetetlen.
2012. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is nézem ezt a műsort, és szerintem is Magyarországon ez teljessen lehetetlen :/
2013. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

En is nezem a musort de ha jobban belehondoltok itt az akcios termekekbol 5 nel tobbet ne. Is lehet vinni meg egyszerre csak egy kupon hasznalhato fel stb... Itt ha kell inkabb kidobjak mint hogy ilyen modon meg lehessen szerezni sajnos :/ szemet ez a magyar gazdasagi rendszer de ilyen gazdasagi allas mellet nem fogjak ezt bevezetni talan egy 10 ev mulva :/

Pedig nagyon jo lenne ugy vasarolni hogy 800,000 ft ertekben es fizetsz tizezret kinek nem erne meg ?:) dehat sajnos ez van :/

2013. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó válaszadónak..M.O.n sok multinál az van(Aldiban láttam többször is), hogyha még mrad egy fél doboz az akciós termékekből, vagy nyolc darab, mikor mennyi, a dolgozók közül valaki elrakja azt a megmaradtakat az irodába pl. És maguk között megosztoznak rajta. Jó nekik is vásárolni kell kaját, de azért ne igy trükközzenek a dologgal.Ha van házastársuk,aki nem boltba dolgozik és ráér, vásároljon ő, ha meg nem, akkor ha napalos, akkor az éjjelnappaliban vásároljon, vagy legalábbis ott ahol nyolcig nyitva van. Anyám 12 órázik, és valahogy mégis tslál időt a kaja és havi bevásárlásra. Ha nem ö, akkor apám.
2019. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!