Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szereti, ha meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szereti, ha meg kell harcolnia egy lányért. Szeretném, ha kicsit harcolna értem, de mivel már 5 hónapja együtt vagyunk, nem tudom, ezt hogy kellene elérni nála. Tippek?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik. Nem azt akarom, hogy újra meghódítson, csak hogy kicsit teperjen értem valamilyen szinten. Hogyan tudnám ezt elérni?
2010. júl. 21. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Kéresd magad kicsit, de ne úgy mintha már nem szeretnéd, hanem kacérkodj vele, mikor azt hiszi végre megcsókolhat mégse engedd neki, stb. csak ilyen apróságokkal, de ne úgy csináld semmiképp, hogy úgy érezze már nem szereted és nem vágysz rá...

Remélem összejön az akció :) :D puszi :)

2010. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne most harcoltasd ha már lecummantottad ugy is, most már legyél odaado és áll ki mellette.
2010. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktam kéretni magam :D Tetszik is neki a dolog. Valami komolyabbra gondoltam. Én is attól félek, hogyha kicsit komolyabban "kéretném" magam, akkor azt hinné, hogy már nem szeretem, nem kívánom... Ezért kértem tippeket.
2010. júl. 21. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Akkor jobban tudnák tippet adni! És a barátod hány éves?
2010. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menekülj! :) Nagyon nagy! :)
2010. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 20. Barát 18.
2010. júl. 21. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!