Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy one direction...

Ha lenne egy one direction koncert (magyarorszagon vagy azon kivul), es elmennel, akkor vinnel valakinek ajandekot?

Figyelt kérdés

Ha igen kinek es mit?:))

es ha nem miert?:$



2012. aug. 14. 20:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A playback az nem feltétlenül az előadó hibája... ha az adott helyen nincsenek olyan felszerelések.. meg nincsenek meg ezek a technikai cuccok akkor.. sajnos ez van :|
2012. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Okés köszi mindenkinek de nem a playback volt a kérdés:$$ szóval visszatérve a kérdésre: vinnél-e valakinek ajándékot, ha igen mit?:))
2012. aug. 17. 21:47
 13/24 okoska:) ***** válasza:
Hát, ha vinnék nekik ajándékot akkor nem egy répa plüsst:) Valami vicceset inkább, de nem tudom hogy mit:D
2012. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Aki tényleg rajongó, az tudja, hogy nm playback! Harrynek a szövegeiből: scooby doo, meg different dick every night :D nem gondoljátok, hogyha playback lenne akkor ezt elégéé hallani lehetne
2012. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Utolsó egyetértek:D

Utolsóelőtti: köszii:))

2012. aug. 21. 00:40
 16/24 anonim válasza:
Én egy kiscsokit vinnék mindenkinek! :D De valami finomat! Azt legalább nem fogják kidobni vagy ilyesmi. :D És egy biztos...Niall szerintem rögtön megenné. :D
2012. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát én igazábol mind eggyiket nagyon szeretem <3 <3 <3 de a kedvencem az Zayn <3 <3.Én Louis-nak répát vinnék.A többi-nek valami jót kitalálok :) :D
2012. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 okoska:) ***** válasza:

nem tudom olvastátok-e vagy halotátok-e, de louis ezt nyilatkozta:

"Amióta azt mondtam hogy szeretem az olyan lányokat akik répát esznek, azóta folyamatosan kapom a répákat, hát hozzá tenném hogy az olyan lányokat is szeretem akiknek lamborghinijük van!" :D (vagy valami ilyesmi)


szóval csajok louisnak nem répát kell vinni hanem egy lamborghinit! ;D

2012. aug. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Hát Niallnak vmi Nando's-os kaját, Harrynek plüss macskát. Lounak répát. Zaynnek ükröt. Liamnek meg plüss teknőst. ez az én véleményem :D
2012. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Biztos elmennék és első sorban tombolnék :D  De amúgy... Az biztos, hogy egy-egy boci csokit (azért mert magyar csoki és ezért célszerű magyar terméket adni)

Niall-nek vinnék egy tálba töltött káposztát vagy babgulyást esetleg paprikás krumplit :D /tuti megenné/

Zayn-nek egy valami készletet amibe van tükör, fésű, hajzselé és mindenhová magával viheti

Liam-nek egy plüss teknőst amire (ha lehet) rá van írva, hogy Liam és egy Gera Zoltán autógrammot

Louis-nak egy csíkos pólót amire rá van írva, hogy I'm Crazy!!

Harry-nek (magamat ;) jó is lenne) ő mindenképpen kapna egy borítékot amibe néhány dolog (pl.: twitter nevem, teló számom és egy kis üzenet) van írva meg még valami nagyon jót kitalálnék :D

14/L

2012. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!