Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy one direction...

Ha lenne egy one direction koncert (magyarorszagon vagy azon kivul), es elmennel, akkor vinnel valakinek ajandekot?

Figyelt kérdés

Ha igen kinek es mit?:))

es ha nem miert?:$



2012. aug. 14. 20:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: köszi ilyenekre gondoltam amiket te és az utolsó írt köszi!!

Utolsó:télleg köszi!:D haha igen én is magamatx"dd és igen én is az első sorban:DD:$

2012. szept. 1. 18:02
 22/24 anonim ***** válasza:
Uhh... tuti valami kézzelkészítettet. Tudod, van egy csávó, Mark aki csinált egy animált fanfictiont róluk . Abban volt a pussy-magnet . Nemsoká kijön a kövi része és abból tuti megcsinálnék valami könnyen felismerhető dolgot. Niallnak valami full magyar kaját vinnék. Liamnak nem tudom . :S Zaynnek egy rajzot, egyszer lerajzoltam. Bár eléggé béna lett. xd De ha egyszer sikerült, másodszorra jobban fog. Louisnak öööh... a répa től snassz . Egy plüss Kevint . Harrynak meg valami perverz ajándékot. :D
2012. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 bubii98 válasza:

Louisnak- répás hózentróger

Niall- neki valami magyar ételt,kóstolónak(hátha megtetszik neki és Magyarországra jönnek)

Zayn-valami fülbevalót :333

Harry-neki nem tudom,valószínűleg a barátnőmet...IMÁDJA.:ddd

Liam-MAGAMAT VINNÉM,plusz örülne egy Gera Zoltán autogramnak :DDDD

azt hiszem ennyi,remélem tényleg jönnek 2014ben.:D

tuti megyeeeek.:D

1D 4ever(L)

2012. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Bicsplíz , a vezetéknevem Gera. Az e feletti 2. hozzászóló vagyok . :)
2012. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!