Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is szarik a fejemre?

Szerintetek is szarik a fejemre?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van belőle, mert mindig úgy érzem, hogy tényleg nem érdeklem, mert gyakran van olyan, hogyha megbeszélünk egy találkozót, akkor 1-2 nappal előtte lemondja/átteszi, mert valamiért soha nem jó neki... Legutóbbi az volt, hogy szerdára egy közös pizzázás egy másik lánnyal, csütörtökön pedig egy normális, beszélgetős, sétálás stb. Mindkettőt lemondta, a mai nem is zavart, de igazából azért mondta le, mert egy másik barátnőjével elvileg megünnepelték a szülinapját, ami tegnap volt, a csütörtököt, meg azért, mert a szüleivel elmentek valahová. Oké, eddig nem is lett volna baj, mert korrekt érvek... De ma kihúztam belőle, hogy ma nem is a szülinapját ünnepelték, hanem az évfordulójukat... Ééés... A szülinapját csütörtökön (tehát mégse mennek a szüleivel sehová, de érdekes). Azt se értem miért nem jó egy napon ünnepelni a kettőt, engem meg ezért lemondani, sőt hazudni is nekem (?). És engem annyira bánt a dolog, mert a másik barátnője (saját elmondása szerint is) nagyon szemét vele, mindig csúfolja, kiröhögi, de mégis vele van, amit nem értek, mert én viszont nem vagyok vele ilyen. Meg többször is hazudott már, egy kis idő múlva elmondta persze, és amúgy általában jelentéktelen dolgok, de nem is értem, miért hazudik nekem? Például, hogy valakinek írt valamit Facebook-on, pedig nem. Mintha kíváncsi lenne a reakciómra, vagy nem tudom, de akkor is zavar, hogy így átvág, bízni se tudok benne...De egyébként talán elmondhatom, hogy a legjobb barátnőm, mert tényleg amúgy jól lehet vele beszélgetni, meg jókat röhögünk együtt, de mégis... Mert nem érzem, hogy féltékeny lennék, csak olyan érzésem van, mintha engem semmire se tartana, csak lennék neki, ha unatkozik, vagy valami ilyesmi. Szerintetek? Mit csinálnátok a helyemben? Én vagyok a féltékeny, vele meg minden rendben van?

2012. aug. 15. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy a féltékeny. Tapasztalatból írtam, voltam én is ilyen helyzetben...
2012. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a hazudozás?
2012. aug. 15. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
a mentegetőzés sosem jó semmilyenféle kapcsolatban sem. feszült a társaságodban. ez nem jó..
2012. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Velem is pont ugyanez történik most, én is az elhanyagolt fél vagyok. Az előre megbeszélt találkát simán lemondja az új barátai kedvéért, de miattam rejtélyes módon sose tesz meg ilyet, egész nyáron nem hívott el sehova és nem volt hajlandó eljönni oda, ahova én hívtam meg. Mégis számon kéri rajtam, hogy miért nem bízok abban hogy fontos vagyok neki. Nekem is mondja az új társaságról hogy az egyik lány idegesítően kiszínezi a sztorizgatásait, a másikkal meg nem lehet mindent megbeszélni mert a lány úgyse mondana az őszinteség miatt a barátnőmre rosszat, és még ezek után várja hogy ne sértődjek meg, ha miattuk hanyagol el, akikről ilyeneket mond. Szerintem nem vagy féltékeny, hanem egészséges önérzeted van, ami nem tűri el hogy így bánjon valaki veled. Az lenne a leglogikusabb, ha hátat fordítanál a lánynak hogy megkíméld magad ettől a szar érzéstől, de tudom hogy könnyű ezt mondani, mert talán bízol benne, hogy egyszer rájön, hogy szemét volt veled, és bocsánatot kér minden igazságtalanságáért. Te a történtek után képes lennél őszinte szeretettel gondolni rá, minek után így cserbenhagyott jópárszor, még ha utólag sajnálná is a dolgokat? Ha nehéz magad túltenni a barátságon, gondolj arra, hogy ő simán túltette magát rajtad a másik lány kedvéért, és ROHADTUL leszarta, hogy belőled milyen érzelmeket vált ki a "szép" viselkedése. Barátnő az ilyen, aki tudatosan ilyeneket tesz veled, mint amit leírtál?
2012. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha mégis meg szeretnéd tartani a barátságot, akkor gondolj a pozitív élményeitekre, koncentrálj arra, hogy jókat tudtok együtt röhögni, meg jókat tudtok beszélgetni, és ne elvárásokkal állj hozzá a kapcsolathoz, mert az csak csalódást szül ilyen esetben.
2012. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!