Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy ő valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő valójában szarik a fejemre?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem egy városban lakunk, de a távolság elhanyagolható mert csupán 30 km ami semmi.

Miért van az, hogy ő soha nem hív fel soha nem keres, soha nem küld se egy sms-t se egy e-mailt, soha nem érdeklődik..soha...

Ha írok neki sms-t arra nem válaszol , ha írok e-mailt arra sem. Csak akkor érem el ha felhívom telefonon de azt sem veszi fel elsőre sosem.

Viszont amikor felveszi mintha semmi nem történt volna, és amikor szóvá teszem csak azt mondja sajnálom ne haragudj amivel már a tököm tele van. Ha találkozunk és együtt vagyunk akkor meg bújik simogat, átölel , mondja hogy így szeret meg úgy szeret..


2010. okt. 14. 15:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy soha egyszer sem volt képes ő eljönni hozzám. Soha nem ült fel vonatra vagy buszra hogy kijöjjön. Igen nekem kocsim van. És mondom mikor együtt vagyunk mintha semmi nem történt volna és mintha mi lennénk a legtökéletesebb párocska , akkor...
2010. okt. 14. 15:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez van, mikor az egyik fél tényleg akarja a kapcsolatot, a másik meg magasról tesz rá. Itt szerelem tuti nincs, menekülj, lépj ki minél hamarabb! Én egyszer végigjátszottam ilyen párral, soha többé nem kell hasonló.
2010. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen ez a sz@r ebben , hogy miközben én odavagyok érte ő sz@rik rám. Valahol tudom és tudja az ember , érzi hogy mi lehet az igazság csak nem akarja magának bevallani és nehéz otthagyni.


De talán az lesz a legjobb megoldás ha otthagyom.

Csak 1-2 megerősítésre várok ez ügyben hogy biztos hogy jól teszem e.

2010. okt. 14. 15:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért írtam a mihamarabbi szakítást, hogy neked könnyebb legyen. Nekem sajnos nem volt elég, hogy elhanyagol, kellett egy végső lökés, hogy otthagyjam. Mostmár bánom, hogy addig vártam.
2010. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, egyszer még találkozok majd vele a héten és akkor azt hiszem kiadom az útját.
2010. okt. 14. 16:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadom mások válaszát is.
2010. okt. 14. 18:10
 7/11 anonim válasza:
ha kurtok rendesen no para. szard le ha nem veszi fel ne hivogazsd majd o fog elobb ha te ne teszed egy ket nap rol van szo es ugyis keresni fog. de semmifele keppen ne kerezsd. Másik, ha van nemi életetek és tényleg szarik rád akkor csak használd és keress közben egy jobbat. ha találsz csere.
2010. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elöször próbáld meg h. te nem keresed és akkor figyeld meg h. ő hogyan reagál,ha soha többet nem keres akkor valszeg úgy döntött h. ennek vége,ha pedig keres és rákérdez miért nem hívtad,akkor mond meg neki nyugodtan, h. hát mindig te hívod és kiváncsi voltál h. ő akkor hívna e.De választatod azt is h. megmondod neki h. sajnos te úgy érzed h. ő nem igazán töri magát ezért a kapcsolatért és jobbnak látod ha szakítotok, ha ő nem akar szakítani akkor adhatsz neki 1 esélyt,de ha nem változik akkor hagyd a fenébe.Amúgy a párommal 30 km távolság volt,de mi inkább összeköltöztünk így legalább mindig együtt vagyunk, előtte meg mindig órákat beszéltünk telefonon.
2010. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem legyél vele kemény és mondd meg neki mindezt amit itt felsoroltál...éshogy neked ez nemtetszik és változzon vagy vége..
2010. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is megadnám a változtatás lehetőségét, ha nem változtat, akkor ok a szakítás.

Amúgy én lány vagyok, és mostani páromba nagyon bele vagyok zúgva. Ő elég hallgatag típu, csak akkor beszél, ha van mondanivalója, én meg az a locsi-fecsi lány vagyok, mindenfélét dumálok össze, amit vagy meghallgat, vagy kikapcsol. (Persze fontos dolgoknál nem kapcsol ki, csak mondjuk mikor naci vásárlást részletezem...) Lényeg, hogy legszívesebben percenként hívogatnám és mesélnék neki ezt azt, de nem lehet. Elég megterhelő, meg dolgozik is ugye, nekem meg már az öröm lenne, hogy hallhatom a hangját. Eleinte rosszul is esett, hogy nem hívott, ha én nem hívtam, és a leveleimre sem válaszolt... Iszonyat rosszul esett. Szóval nagyon megértelek. Már készültem lelkileg, hogy ez nem fog sokáig tartani, aztán megbeszéltük, hogy ő utál levelet írni, telefonálni meg csak akkor szokott, ha kell, ha van valami fontos. Némelyik levleembe komolyabb dologokról is írkáltam, ezért voltam nagyon elkenődve, hogy nem válaszol, és amikor a szemére hánytam azt mondta, hogy olvasta ő, csak ilyen dolgokat nem szeret levélben megbeszélni. Ilyeneket sem, pontosabban, mert eleve nem szeret levelezni. Arról nem is beszélve, hogy a folytonos telefonálgatás ellenőrzésnek is hathat...

Na amikor ezt így megdumáltuk, akkor erőt vettem magamon nem írtam, nem hívtam, és láss csodát, 2 nap múlva Ő hívott, és nem valamiért, csak úgy, mert hiányzom, és hallani akarta a hangomat.

Szóval egy kicsit te is vegyél vissza.

Amúgy se egészséges, ha csak körülötte forog az életed, neki meg csak körülötted.

Nekem is iszonyatosan hiányzik a barátom, de attól még dolgozni kell, találkozni ezzel-azzal, és addig sem hiányzik annyira.

Majd ha együtt vagyunk, akkor együtt vagyunk. Neki is nagyon hiányzom, mondta, de attól nem lesz jobb, ha telefonálgatunk egymásnak és megbeszéljük ki mikor ment WC-re és milyen volt...

Nincs igaza a barátomnak?

És nem szarik a fejemre, mert mikor együtt vagyunk annyira figyelmes, odaadó, és olyan szeretetteljes megjegyzései vannak, hogy élni sem tudnék nélküle...

Na persze mindig benne van a pakliban, hogy ő nem úgy érez, mint én, de ez a folyamatos kapcsolattartástól nem fog változni.

2010. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!