Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha egy...

Miért van az hogyha egy kérdésbe valaki valamit rosszul ír valaki mindig kijavítja mire jó az? És mégis kit érdekel ha rosszul írt valaki valamit. Az az ö baja és kész miért javítjátok ki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megmutatod valakinek hogy hogyan kell valamit jól írni, akkor általában megjegyzi és nem rontja el többet. Ha nem bunkó módon segítesz valakinek, az miért baj?


Rengetegszer látni, hogy vannak tipikus kifejezések amit nem tudnak normálisan leírni, például: 2-őt, 3-rom, muszály, stb...

Ha van lehetőséged felhívni a figyelmet, és utána a másik ember normálisan írja le, azt nem hiszem hogy akkora probléma lenne. Csak ezt normálisan kell közölni és fogadni, nem egymást leugatni mert nem tud írni vagy mert okoskodik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2012. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ö hanem Ő :D

Amúgy mit vársz a fóbiás nyelvtantanároktól ? Ők nem hagyják, hogy elfelejtsünk magyarul.

2012. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azt tudom hogy nemjól írtam,de én nem tudok hosszú ö-t írni!


És jólvan de akkor is az a kérdés kiírójának a hibája és nem másé miért kell beleszólni?!

Ha észreveszi észreveszi,hameg nem nem is fogja érdekelni.

És szerintem az a személy akit kijavítanak ha nem is akarod úgy csinálni hogy megsértödjön úgyis megfog akkormeg nem mindegy!

2012. aug. 16. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy más baja, már nem is kell foglalkozni vele?
2012. aug. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rájöttem hogy kell az Ő betűt írni:D


És én nem azt mondtam hogy nem kell vele foglalkozni,hanem azt hogy ígyis úgyis megsértődik akkor meg nem mindegy!

2012. aug. 17. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy megsértődik, na AZ már az ő baja...
2012. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!