Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 kg 27 hetesen? Sok fog még...

10 kg 27 hetesen? Sok fog még feljönni? Nem nassolok, nem zabálok, mégis hízok nagy ütemben. Mennyi kesz a vége?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok, 54 kg-.al indultam, most 64 vagyok.
2009. szept. 15. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kicsit sok, de belefér! Mivel eredendően is nagyon vékony vagy (a méreteid alapján), így belefér a kétszerese is! :) Az utolsó 2-3 hónapban lendül majd meg egy kicsit, ahogy nő a baba.
2009. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, azért jön fel rád több, mert vékony alkat vagy. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom!!! A sógornőm pl. csak 6 kg-ot hízott, de ő kicsit ducibb alkat. A barátnőm is úgy hízott 7 kg-ot, hogy az elején nem hízott szinte semmit, mert volt rajta súlyfelesleg. Én 169 cm és 54 kg voltam az elején, most van rajtam +11 kg. Azt mondják nem látszik, én persze érzem, mert mindig vékony alkat voltam. De most a baba az első, és idáig sem a dokim, sem a védőnőm nem mondta, hogy ez sok lenne.

Egyébként van egy olasz nyelvű honalp, ahol van egy kalkulátor, ott hetekre bontva kiadja a kezdő súlyodhoz és magasságodhoz, hogy mi az átlag. Talán valaki ismeri és leírja neked! Jó babavárást és tényleg ne aggódj!

32 hetes kismama.

2009. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az utolsó harmadban jönnek ám csak fel a kilók, de a baráti körben nekem azt megcáfolták. Épp most szült egy barátnőm, aki a 34-35. hétig hízott, aztán semmi. Ezt már mástól is hallottam. Szóval átlagban az utolsó trimeszterben jön fel a kilók nagy része, de nem törvényszerű. Szóval ne félj, ráadásul vékony típus vagy!
2009. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ÓÓ ne aggódj, amúgy se voltál egy súlyosabb fajta :))

Én 175 cm vagyok és 70 kilóval kezdtem mindkét terhességemet, és a 30.héten jártam plusz 10 kilónál. Összességében pedig (sok vízzel együtt) végül mindkettővel 14 kilóval végeztem.Ami egy az egybe le is ment szülés után.

Szóval ne aggódj ha normálisan táplálkozol, akkor nincs mit szabályoznod magad hiszen a szervezeted pontosan tudja mennyire van szükséged illetve alkat kérdése h fogsz e vizesedni a végére.

2009. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 55 kg-mal lettem terhes. Most a 34. héten 76 kg vagyok, de sok a víz is. Ne aggódj, majd lemegy. Már a 2. babámmal vagyok terhes, az elsőnél is ugyan így volt.
2009. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
156 magas vok,52-ről indultam,68 vok 35 hetesen.nekem is a második,elsővel is 20 at hiztam.igaz,nekem is sok volt a viz.
2009. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!