Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok, a hülye...

Egyetemista vagyok, a hülye órarendem miatt lehetetlen megoldani a rendszeres étkezést. (pl kedden egész nap,8-tól 8-ig vagyok), mozgáshoz gyakran nincs energiám, hetente van egy tesiórám, és kész. Hogy tudnék mégis valahogy fogyni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A megoldásokat keresd, ne a kifogásokat! Nyugodtan megehetsz egy szendvicset, almát vagy müzliszeletet két előadás között a szünetben.
2011. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jogos, köszi ^^' csináltam gyümölcssalátát ma és holnap is fogok vinni, csak kicsit érdekesen néz ki hogy ott nyammogom az előadóban :D
2011. nov. 14. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csomagolj magadnak kaját. Mozogni lehet hétvégén, ill. reggel, vagy este. A lehetőségeket keresd.
2011. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon ne parázz, h érdekesen néz ki. Kit érdekel? Különben ha másnak is van hosszú napja, vsz ő is benn eszik, csak még nem tűnt fel.
2011. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mindenki evett annak idején két előadás között, ha épp úgy jött ki a lépés, délben meg gyorsan átmentünk ebédelni, ha a koli mellett volt óránk (ha nem ott, akkor a saját készítésű szuperfinom szendvicseinket majszoltuk nagy élvezettel és senkit nem zavart, hogy a másik mit gondolhat, hisz a ő is épp evett:) ) de nem is értem, hogy jutott eszedbe a kérdés - alapvető igény kielégítéséről van szó, a csoporttársaid is ugyanúgy étkeznek, nincs ebben semmi kirívó

26/N

2011. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Én órán is eszek. Nehogy már egy előadás miatt csússzon a diétám. :D
2011. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szokás kaját vinni és szünetben enni. Van, aki otthonról hozza kis műanyag dobozban vagy otthoni szendvicset eszik, van, aki a büfébe vagy a menzára jár.
2011. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

én minden este összekészítem a másnapi kajámat és azt viszem. heti 5 napból 4x reggel 8tól este 8ig tolom, mégis megyek heti 2x futni és kondizni is. a konditeremből 1 órája értem haza, és most ülök neki a tanulnivalónak üres hassal persze, mert a diéta miatt a vacsim fél órája egy nagy adag saláta volt egy vékony szelet párolt csirkemellel.

ez van, a jó alakért meg kell szenvedni. aki kifogásokat gyárt, az biztos, hogy sosem fog lefogyni...

2011. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

hosszú napodon nem akartál magadtól bent enni? O_O bölcsésznek tanulsz?


egyébként, én melóhelyen még kijártam erőedzést csinálni a mosdóba, napjában néhányszor. valahogy az egyetemen ezt nem.. de igyekszem nem sokat bent lenni, annyi pihi kell is. energiához meg el lehet kezdeni taichizni, egészségesen élni, már ha tényleg zavar hogy nincs energiád.

2011. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat =) egyébként nem bölcsésznek tanulok, programozónak...bár ez annyira nem fontos most...igazából csak az zavar, hogy főtt ételt nem tudok enni rendesen, mert szünetem sincs (mármint ebédszünet vagy ilyesmi)...de ma hoztam salátát, és azt ettem, a gyakorlatvezető még azt is megengedte hogy az óráján egyek :D...az energiával kapcsolatban pedig az van, hogy ez kombinálódik a "nincs kedvem" mondattal, na meg folyton aludnék...most is olyan álmos vagyok, legszívesebben itt eldőlnék a padon...és a tesim is hétfőn este van, másfél óra (karatéra járok, de már abból is hiányoztam egy csomót (zh, betegség, stb.)), de sokszor kedvetlenül megyek, meg úgy érzem, nem tudok lenyomni másfél órát...a konditermen gondolkoztam, csak nem tudom, hogy kezdjek neki...mindig az jár a fejemben, hogy: 1. kinevetnek (sajnos sokat megéltem már ezt, és félek, pl.volt, hogy elmentem futni és láttam, hogy hülyén néznek rám + elvette a kedvem az is, hogy a nagymamám megszólalt, mikor totál leizzadva, vörös fejjel, lihegve visszamentem, hogy: nem is voltál, nem láttalak), 2. nem tudom, hogy kellene nekikezdenem magának az edzésnek, mit kellene csinálnom ahhoz, hogy hatékony legyen, 3. elveszem a tanulástól az időt (ne nézzetek strébernek, általában a tanulás nem szokott túl gyakran összejönni =()...szóval összefoglalva: lusta dög vagyok, akinek nincs akaratereje (sajnos egy 3 éve rajtam lévő lelki teher miatt, amit mai napig nem tudok feldolgozni...emiatt híztam vissza a felét annak, amit könnyen leadtam és azóta képtelenség megtartani a súlyomat...pedig addig könnyen ment)
2011. nov. 15. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!