Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen igazságtalan az Élet?

Miért ilyen igazságtalan az Élet?

Figyelt kérdés

Előszőr is nem vagyok én rosszakaró senkinek sem tudnék ártani akármilyen is, de annyira irigykedve nézem a szép lányokat(alkattól függetlenül).

Már kezd elegem lenni ebből.

Ha szép lány társasáságban vagyok rögtön rosszúl érzem magam ezért inkább nem is megyek sehova. nincsen barátnőm sem akivel elmehetnék ide oda.

Én nem vagyok szép,még jó alkatom sincs deszka vagyok elől hátul.

Ha belegondolok hogy én is lehetnék szép mindig elképzelem magam milyen is lehetek ha szép vagyok de aztán észbekapok,hogy ez a valóság és soha nem lehetek az amilyen lenni szeretnék

Miért nem lehet minden ember egyforma? Mármint úgy értem, hogy miért nem lehet mindenki szép és akkor nem lenne csúnya, átlagos ember. Vagy miért nem lehet mindenkinek szép bőre? (tudom hogy itt most különböző okok is közrejátszanak pl hormonok de ettől most egy kicsit rugaszkodjunk el:D

csak filózgatok miért ilyen igazságtalan az élet. már megszoktam de olykor eszembe jut.


valahogy úgy lelehet élni az életet, hogy tudatában vagyok annak,hogy nem vagyok szép? mit lehet ezellen tenni hogy megszeressem magam? mert ez így nem élet.

volt valaki hasonló helyzetben?


2011. máj. 11. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod, hogy nem vagy szép? linkelj be egy fotót nem egyszerűbb?


lehet, hogy csak magadnak nem tetszel? lehet hogy csaka frizurád rossz, vagy olyan ruhkat hordasz, ami előnytelen vagy mit tudom én.

2011. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szépség belülről fakad, ha szépnek érzed magad, ha boldog vagy, akkor mások is szépnek fognak látni! Nem számít, hogy ki milyen kívülről! Nyugodtan barátkozz, menj és élj! Ne sírj otthon a kispárnádnak, hogy jaj de csúnya is vagyok, mert ember vagy és minden ember szép valahol.

Én is így voltam vele, én is ezt a tanácsot kaptam, és azóta boldog vagyok!

2011. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy magadnak nem tetszel, de hogy valaki másnak fogsz, az biztos.


nekik is hasonló gondjuk van [link]

2011. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért azt leszögezem, hogy ok vannak másnak is nagyobb problémái sőt biztos vagyok benne de ez az én életem én vagyok benne a főszereplője és akár tetszik neked akár nem vannak bizony problémáim, még neked is amiken sokszor nem tud az ember elmenni mert emberből vagyunk, nem tökéletesek.
2011. máj. 11. 15:40
 5/10 A kérdező kommentje:

1.vsz


Hidd el , hogy én mindent megteszek azért, hogy jobban érezzem magam a bőrömben de kaptam már hideg zuhanyt ettől attól. már azóta annyira nem is érdekel ez a külsősdi csak bánt a dolog


Fényképet nem linkelek be sok itt a rosszakaró

2011. máj. 11. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

majd lesz valaki aki úgy fog rád nézni mintha te lennél a legszebb a földön és úgy is gondolja

na akkor majd szép lassan rájössz hogy mindvégig szép voltál, csak relatív az egész

2011. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15:37

szerintem meg semmi okod az aggodalomra, a testalkat változtatható

de egyáltalán nem biztos, hogy erre van szükséged. ha felhíznál, meg mindenki kocázna

mivel rosszakaró nem csak itt van sok


szerintem biztos rendben vagy, csak nincs senki, akinek ezt elhiszed, ezért kergeted magad a rémképekkel

ugyanis ha a linkelt képnél vastagabb vagy, már jobb esélyeid vannak, de ha anorexiás lennél, az sem lenne szégyellnivaló


csupán szeretnéd ha elfogadnának, vagy szeretnének, és ez bizony már nem a te dolgod, hanem másoké

az viszont elhiszem, hogy manapság nem igazán nézik az emberek, kin taposnak át.


ha gondolod, beszélgethetünk róla privátban, de ahhoz, hogy helyre rázódj, kell egy barát, aki komolyan foglalkozik veled.

ilyen gondolom nincs, mert így önbizalmad sincs barátokat találni

2011. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj csak.


Képzeld el azt a jelenetet, hogy most hirtelen "szép" leszel, de nyilván a szépség azt jól tudjuk, hogy relatív...tudod van a mondás: "Ízlések és pofonok."...tehát mondjuk széppé válsz, olyan széppé, amilyenné akarsz...és megjelenik hirtelen álmaid fiúja, akinek meg kajak a vékonyabb csajok jönnek be, olyanok, mint amilyen most Te vagy...mit teszel? Megsúgom neked, hogy akkor tartanád igazán igazságtalannak az életet...Nem véletlenül vagyunk különbözőek külsőleg, ez az ami valójában széppé tesz minket...tudod az ember tökéletessége a szellemében, értelmében, elméjében van, nem a fizikai megjelenésében...:)


"Az ember oly tökéletes, hogy képes önmagával elhitetni, hogy bármi, még akár saját maga is tökéletlen."


"Az Élet olyannyira igazságos, hogy megengedi az egyéneknek, hogy másként tekintsenek arra, de biztosítja a lehetőséget mindaddig, amíg azok belátják tévedésüket."


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

72%-os , ha nem lenne baj, akkor írok neked privátot és válaszolgatok a kommentedben lévő kérdésekre



LastOneLeft:

Neked is köszönöm, mindig szívesen olvasom a válaszodat mert olyan okosakat írsz mindig =)

2011. máj. 11. 17:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Már írtam valahová, de neked is leírom. Minden lány királylány és minden férfi herceg. És hidd el ez így van. Én is nagyon vékony vagyok egy szülés után is 172 centimhez 48!!! kiló. Nem tehetek róla, nem tudok hízni, talán te sem, van ilyen. De teljesen biztos vagyok benne, hogy van benned szépség. Persze belül is, de most nem arról beszélünk. Talán a szemed csodaszép, vagy a szempillád, vagy a lábfejed, vagy a hajad. Találd meg, ne viselkedj "láthatatlanul", legyél büszke arra amit kaptál, arra aki vagy. Nagyon ritka a csúnya ember, nyakamat rá, hogy te nem vagy az.
2011. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!