Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért érzed így??
2010. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert néha van az az érzés, hogy szinte semmi sem sikerül

és ez elég rossz...

2010. júl. 15. 23:44
 3/6 A kérdező kommentje:
semmi sem jön össze*
2010. júl. 15. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

Én is így vagyok vele,én főleg pasik terén vagyok így.Velük szinte semmi nem jön össze.

De: általában pozitívan állok a dolgokhoz.Én úgy vagyok vele,hogy ennél már csak Jobb jöhet és hiszem,hogy el is fog jönni az a jobb korszakom:) Veled is így lesz,most így érzel de majd másképp lesz.Türelem kell ehhez is, ahogy minden máshoz,ne csüggedj le addig élvezd az életed, találj ki új hobbit,vásárolj magadnak valamit,esetleg menj el kirándulni...Hidd el sokkal jobb lesz minden!

Ha negatívan érzed magad ,akkor azt tudom ajánlani,akármilyen nehéz is de tedd meg!, ilyenkor kezdj el pozitívan gondolkodni(nekem sikerült azóta minden jobb)

2010. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen..köszi megpróbálom, de van amikor minden olyan jól megy de..hát fura.:S
2010. júl. 16. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem az élet igazságtalan, az emberek túl nagyravágyóak. Eleve ott a hiba, h valaki azt hiszi, h neki kijárnak a dolgok.
2010. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!