Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítséget és tanácsot szeretn...

Segítséget és tanácsot szeretnék? Hitel gondban vagyok!

Figyelt kérdés

Házamat már végrehajtás fenyegeti.

Segíteni ki tudna?Félek hogy elvész a házam!

Sajnos sok az adósságom!Tudom sokan lehetnek már ebben a gondban?



2012. aug. 21. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Megoldást sajnos nem tudok. De a bankok hatalmát le kellene már törni!
2012. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igen jó lenne.Mert idegileg már ki vagyok.És már annyira hogy sokszor arra gondolok jobb lenne meg halni akkor már nem kéne szenvednem.

Amúgy 38 éves lennék.

2012. aug. 21. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Harcra fel! Magyarokkal direkt teszik ezt. Elveszik a házukat, munkahelyeket megszüntetik. Kiküldenek mindet külföldre, aki megteheti ki is megy. Itt marad a sok árverezett lakás, lakatlanul. Kíváncsi leszek melyik ország lakosait fogják ide betelepíteni. Minket meg kitelepítenek.
2012. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor fog már össze a magyar nép?
2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz népszerű válasz, de nem kellett volna azt a rohadt sok hitelt fölvenni, emberek. Akkor bezzeg jók voltak a bankok, amikor nyomorult százezres fizetésre vettetek magatoknak új lakást, autót, házat... gondolkodni kellett volna, és akkor most ez nem lenne.
2012. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beetetés volt, minden médiában rádió, tv, újság, ment órrba-szájba, hogy vegyél fel hitelt. Agymosottaká váltunk.

Ez a média rá lehet fogni, ok.

DE az már a bankok, hibája, hogy egyoldalú szerződés mosdósítással, egyéb trükkökkel, 2-3 szorosát kell visszafizetni. Egyre többet olvasok arról, hogy pereljük be a bankokat.

2012. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudjátok nem tudta ezt senki sem hogy a deviza ekkorára fel megy.

Mert hát amikor már a dupláját kell kellene rendezni és a jövedelem meg már 5 éve ugyanaz vagy kevesebb.

Akkor meg hogyan.És a bank meg nem érti meg nincsen miből.

Nem az van nem akarja az ember fizetni hanem már nem tudja.

Én ennek csak 1 kiutat találok a halál mert a lottóra várni az nagyon kétes.

Ja és mielőtt valaki azt kritizálná.hogy az internetre meg van.Na azt is anyám rendezi.

És a hitel meg muszáj volt mert kellett másik ház mert anyámé mely volt az már össze dőlt régi tömés ház.

Aki teheti vagy tudna segíteni az kérem segítsen bármely kis csekély összeggel.

Már a keresetem is be terhelte a bank.

Ha valaki szeretne írni vagy kérdezni az priviben tegye.Köszönöm!

2012. aug. 23. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Abban igaza van az egyik válaszadónak, hogy nem kellett volna felvenni a kölcsönt, csakhogy ez nem egy korrekt ország. Mert Németországban, Dániában, Angliában, Spanyolországban, Amerikában például felveszem a hitelt (jóval kevesebb kamatra, mint nálunk), és KORREKT módon betartják a bankok az eredeti szerződést, és nem változtatgatják meg önhatalmúlag a feltételeket.


A bankok megtehetik ebben az országban, hogy ripsz-ropsz módon változtassanak a feltételeken a hitelt felvevő kárára (vajon miért nem az előnyükre?). Ebben a mindenkori kormányok, mindegy melyik oldali kormány, mindig szabd kezet adott nekik (a politikusoknak is csurrant-csöppent). Na ez az, aminek gátat kellene szabni, ez az, ami a magyar embert kiszolgáltatottá teszi, és itt van egy szerencsétlen szegény 38 éves fiatalember, aki már az öngyilkosság gondoltatával játszik! Ahelyett, hogy vígan élné az életét, miközben rendesen dolgozik. Normális ez szerintetek? Idegileg kikészíteni, depresszióba hajszolni embereket, akik már az öngyilkosság gondolatáig is eljutnak abban a Magyarországbann, amit jogunkban áll(hatna akár) szeretni!


És ki fizeti meg a bankok extra-profitját? És a politikusok csúszópénzét (mlliárdokat), amit azokért a döntésekért hoznak, amiért a bankok ezt megtehetik? Kedves honfitársaim! Mi, magyar dolgozó emberek fizetjük meg, a verejtékünkkel, a vérünkkel a kilátástalan keserves életünkkel!

2012. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát amig lehet addig lakom a házamban ezek ellenére is.Aztán majd meg látom mi lesz.

Mert hiába is idegeskedek attól tudom nem javul meg semmi.

Szerencsétlen ez az ország azt ennyi.

Persze az könnyen beszél ki jó helyre és anyagi gond nélkül él.

Én sem ezt választottam,mert könnyen ment még tudtam rendezni.

Egy példa: Egyik hitelemet mely személyi hitel volt rendesen fizettem aztán nem tudtam az emelt díjat már.

3 évig fizettem aztán fel mondták.És majdnem hogy dupla annyit kértek .

Akkor hova lett amit addig rendesen törlesztettem hmm?

Kidobtam az ablakon vagy abból éltek vígan a banki dolgozok?Bárhogy is van ezt nem értem én meg soha sem.

Tudom sokan vannak ebben tisztában vagyok.

----------

De kérdem én mi a megoldás.Hajléktalannak lenni aztán a társadalom szemete legyek?

Vagy elhagyni az életet a szenvedéseket végleg?

2012. aug. 24. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!