Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak még itt olyanok akiket...

Vannak még itt olyanok akiket szintén idegesítenek az idétlen kérdések?

Figyelt kérdés

Pl: Hogyan kell rúzsozni?, Megfelelő méretű-e a mellem?

Normális-e s farkam mérete?..........stb

Vagy mikor arról kérdeznek hogy a fiúknak a soványak vagy a ducik jönnek be.Ezek annyira unalmasak! meg a többi témában olyan kérdések jönnek hogy a falat kezdem kaparni kínomban.

Ti nem?


2009. júl. 25. 11:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ami a csúcs: Kövér vagyok?>>> ilyen jellegű kérdésektől feláll a hajam....
2009. júl. 25. 11:10
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítenek,ezért végig se olvasom...A csúcs kérdés ez: " spermát nyelek nőni fog a mellem?" HÚÚÚ ez nagyon gáz,hogy valaki ennyire hülye legyen!!!
2009. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít a sok hülye, főleg Babás kérdés! Mit adjak ebben a melegben a gyerekre? Hülye kérdés. Biztos nem nagykabátot:)
2009. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg a menstruációval való kérdések is idegelnek.Mert néha aztán olyan kérdések vannak....
2009. júl. 25. 11:18
 5/12 anonim válasza:
100%
Még jobb kérdés:) Kislányomnak kiesett a tejfoga, mennyibe kerül ennek a pótlása? -- ááááááá ekkora kérdést :)
2009. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
11.48-nak? Tényleg volt ilyen hülye kérdés is??? SZEGÉNY GYEREK!!!
2009. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jót nevetek az ilyen idétlen kérdéseken :D

De vannak amik engem is idegesitenek néha. Pl a fogyokúra témakörben az "ugye nembaj hogy eztmegezt megettem?". És itt várja a megnyugtatást, nemhogy azelőtt gondolkodna mielőtt megeszi. namindegy.. :D A Babás kérdések se semmik.. "ehetek-e dinnyét szoptatás alatt?" meg hasonlók.. :D

2009. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok akkor egyedül meg lefordítanátok ezt meg ezt...szótár?? Meg megkérdezik 20x hogy mi az a LOL.

De a fogyókúrás és a babás kérdések se semmi, az egészség témában is vannak nagyon hülye kérdések:D Hát én általában csak röhögök rajta...

2009. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
még nem láttam idétlen idegesítő kérdést pedig sok kérdést nézek meg naponta
2009. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít, hogy egy rakás kérdésem van amire nem jön válasz pedíg nem ilyesmi, hanem fontos és értelmes kérdések!
2009. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!