Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az állandó...

Mennyire fáj az állandó fogszabályzó leszedése?

Figyelt kérdés
(bocsi ha rossz kategória)

2012. aug. 25. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
semennyire.. max ha valami kontár csiszolja és belemegy az ínyedbe. Vagyis nem tudom, nekem kicsit vérzett. Ez nem tudom mennyire egyedi eset :D
2012. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én szinte meg se éreztem

14F

2012. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem majdnem 3 évig volt fent maga a leszedés egyáltalán nem fájt utána bekenték a fogamat valami keserű krémmel amit nem lehetett leöblíteni 1 óráig ez kicsit kellemetlen volt és utána egy pár napig egy kicsit fájt a fogam főleg evésnél.Amúgy én sokkal rosszabbra számítottam.Remélem segítettem,én azt mondom nem kell félni tőle!
2012. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de nekem egyszer az egyik fogamról le szedte és másabb fajtát rakott rá....hát az krvára fájt, hasonlított arra a fájdalomra, amikor kihúzták a fogamat. de akkor lehet a fogam hibája volt ezek szerint:D

nektek mennyiért szedték le? nekem 25 000 lesz , mert valamit beragaszt a belső fogivre:S

2012. aug. 25. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nemsokára leszedik.Szerintem nem fog fájni.Nekem is kb. annyi lesz mint neked mert nekem is rögzítődrót lesz rajta.Nemtudom neked mikor szedik le ,de szorítok ,hogy ne fájjon majd.
2012. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm(:nekem 4hét múlva.
2012. aug. 25. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!