Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom Haruhi-t az...

Csak én nem bírom Haruhi-t az Ouran High School Host Club című manga\anime sorozatból?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem.Egy csomóan írják,hogy Haruhi jófej meg különleges de szerintem nem.Csak egy nyafka kiscsaj aki irigy a gazdagokra mert ha ő is gazdag lenne állatira nem érdekelné,hogy milyen bunkók a gazdag emberek.Plusz ő a lerondább lány az egész animéből még hosszú hajjal is inkább olyan mint egy fiú.És még nem is írtam,hogy érzéketlen(6 jó pasi ugrál körülötte és ő egyszer sem pirul el vagy mozdul rá).Lehet,hogy nem így van akkor viszont magyarázza el valaki ,hogy miért nem.

#anime #manga #Haruhi #Hikaru.Honey
2012. aug. 25. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap kinek a papné.:) A legtöbben szeretik Haruhit, én is köztük vagyok. Tényleg kedves, mert ha észrevetted mindenkinek segít feltétel nélkül, és különleges is, hisz ha megnézted, akkor láthatod, hogy ő az egyetlen aki megtudja különböztetni az ikreket!(És ez csak 1 példa...!) Egyáltalán nem nyafka, elég talpraesett lány, hisz jól bírja a kiképzést, nem lehet egyszerű fiúnak mutatkozni/viselkedni. És ki nem irigy a gazdagokra? Teljesen jogosan irigy hisz ők még életükben nem dolgoztak annyit mint Haruhi, de mégis mindent megkaptak. Az, hogy ronda elég relatív, mert szerintem nagyon is szép. Az érzéketlenség sem jó érv, ugyanis arra épül az egész anime, hogy Haruhi rettentő NAIV! Nem veszi észre egyik fiú érdeklődését sem, ezért nem pirul. Ő teljesen, barátként tekint rájuk. Remélem jó magyarázatot adtam.:D
2012. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó választ adtál nekem legalábbis elég jó megpróbálok más szemmel tekinteni rá...és már nem azért de hogy hogy nem veszi észre,hogy 6 jól kinéző srácnak bejön???!!Na de most komolyan.Amúgy tévedsz én angolul néztem az animét és a kommentekből itélve nem igazán bírják Haruhi-t.....
2012. aug. 26. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak kik bírják nem írnak.:) Én például oda vagyok pár anime karakterért de még sosem írtam videó alá... És mint mondtam, azért nem veszi észre mert r.hadt NAIV!:D De ez a jó az animében, ha tudná és flörtölgetne, akkor már értelmét veszítené.:)
2012. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom te egy olyan kis tipikus pasimániákus kiscsaj vagy... :D

Haruhi tök jófej, nyugodt és különleges. Nem az az átlagos lány. Egyáltalán nem ő e legrondább, szerintem mindenkinek, ha nem is ugyanolyan, de nagyon hasonló az arca az animében... Haruhi igenis szép.

Nyafka? Wtf? Egyszer nem hallottam őt panaszkodni, de lehet, hogy csak nem vettem észre.

Az irigységet meg csak kitaláltad... Hogy lenne már pont ő irigy? Egyáltalán nem érdeklik a gazdagok, fittyet sem hány rájuk.


Szerintem a legtöbb srác jobban kedvel egy visszafogott, kedves és nyugodt lányt, mint egy olyat, aki ha meglát 6 jó pasit maga körül, akkor rájuk mozdul...

Gondolom te az ő helyében rögtön az első napon megmutatnád ri-banc énedet, és rávetnéd magadat egyikükre. Hát akkor gratulálok...

2012. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
4# Egy kicsit eltúloztad, biztos van olyan karakter akire te is azt mondom, hogy Fúj pedig a többség szereti.:D Amúgy igazad van, bár az, hogy fittyet sem hány egy kicsit erős túlzás.xD Egész animében arról álmodozik, hogy mit csinálna, ha ennyi pénze lenne.xD
2012. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem erre gondoltam kedves 3. csak kérdeztem,hogy ez miért van...Amúgy nem nem vagyok ribanc csak nem értem mert azért egy csak tetszik neki( jó tamaki de vele hivatalosan nem jön össze)
2012. aug. 26. 20:40
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja és köszönöm az ötödiknek pont erre gondoltam.

Ó és kedves negyedik NEM ismétlem NEM vagyok pasimániás mert én nem mozdulok rá rögtön 1 srácra megvárom míg ő kezdeményez(én már csak ilyen régimódi vagyok) amúgy ez csak ANIME!!!Úristen...negyedik már nem azért de nem kell mindent komolyan venni én csak kérdeztem hogy jól látom-e de oké felfogtam nem.Világos.És ha kérhetném vond vissza a r.banc jelzőt mert nem vagyok az. >:( (erre elég érzékeny vagyok)

2012. aug. 26. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Én láttam animében is és olvastam a mangát is (angolul), és azt kell mondjam hogy ha Haruhit naivnak találtad (amivel abszolút egyetértek), akkor Tamakitól padlót fogsz fogni. Nem is értem, hogy voltam képes végig szenvedni a mangát. Amúgy hogyan jött ki neked az a 6 pasi? Csak Tamaki, az ikrek és a vörös hajú jenki (nem jut eszembe a neve) szeret bele Haruhiba, vagyis csak 4-en.


SPOILERSPOILERSPOILERSPOILER - annak aki, még nem olvasta a mangát

Tamakihoz képest Haruhi a világ legtapasztalabb szeretője. A srác bebeszélte magának hogy ő Haruhi apja és csak ezért vannak olyan fura érzései, mint hogy meg akarja ölelni vagy csókolni a "kislányát". Haruhi sokkal előbb felfedezi a saját érzéseit (persze egy kis segítséggel). A lényeg, hogy bár Haruhi idegesítő, de Tamaki messze felülmúlja. Miután nagy sokára összejöttek, akkor is csak bénázni tudott, amiért szerintem megérdemelt volna jó pár seggbe rúgást.

2012. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4# vagyok...

Tamakival pedig igenis összejön csak az nincs benne az animében... :D A mangában ő vall először szerelmet, nem is Tamaki.

Plussz nem mondtam rád, hogy ri-banc vagy, hanem csak feltételeztem. És végülis úgy vagyok vele, hogy nem lehet tudni...

2012. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
21:57-es + Kyouya,Mori és Hunny(jó oké ő csak cuki de az nagyon :D)
2012. aug. 27. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!