Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek egyszer megtetszik a...

Akinek egyszer megtetszik a raszta frizura, és olyat csinál magának, az többé már nemtud tőlle megvállni csak olló segítségével? Hogyan lehet mosni? Mint a normális sima hajat? Vagy van rá sajátos sampon, tisztálkodási mód?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
akinek olyan haja van az az illető elég elszánt a hajat ragasztóval fonják össze, csak levágatni lehet, tisztítani nentudom, viszont nekem tetszik :) pláne ha csajnak van :)
2012. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig ez a legjobb elmélet arról hogyan készül, ragasztóval fonják össze :DD Van több módszer is, tupírozás+horgolás,tépkedős,természetes(mosod de nem fésülöd,ez elég lassú mire összeáll).

A kérdésre válaszolva ha ilyen hajad van pár hónap után még szét lehet szedni, később is csak nehezebb és nem biztos,hogy megéri.

Lehet az csinálni,hogy mindenféle balzsammal elkezded mosni,amitől remélhetőleg kicsit szétcsúszik és megpróbálod szétszedni,ami elég fájdalmas dolog, utána érdemes azért vágni belőle,mert töredezett lesz a haj.

Lehet úgyis,hogy lenöveszted,vágsz le a tincsből és akkor nem leszel kopasz raszta után se :D

Mosni ugyanúgy kell mint a sima hajat csak több idő,mert beszívja a vizet és a sampont is rendesen, át kell nyomkodni a tincseket. Az hogy ki milyen gyakran mossa az változó. Lehet venni külön sampont,ami drága és nem jobb (szerintem) mint egy sima.

Célszerű olyan fajta samponnal mosni mint pl.: WU2.

Ilyen balzsamos cuccok nem jók, mert azok könnyen kifésülhetővé,fényessé,puhává teszik úgye a normál hajat,rasztánál erre meg nincs szükség. /illetve kibontásnál segíthet/

2012. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Raszta hajat minden féle samponnal lehet mosni, de a legjobb a semleges, amibe nincsenek ilyen hajápoló cuccok, balzsam, meg növényi olajak, csak annyi, hogy tisztítson. Drogériákban lehet kapni azt hiszem, nem vagyok benne biztos. Mivel a raszta elég jól szív magába mindent, mint egy szivacs, jól át kell nyomkodni a tincseken, hogy passzentos legyen utána.Elég sok macera van vele, de ha szépen ápolod, akkor nagyon kafa rasztád lehet. Lehet, hogy kifelejtettem valamit, akkor majd a többiek pótolják..
2012. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!