Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtanítani a...

Hogy tudnám megtanítani a kutyámat Rubik-kockázni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
v mi tömény kell néki
2009. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezt komolyan gondoltad, akkor gondolkodj is el rajta egy kicsit. Először is a kutya ehhez nem elég intelligens. Nem értené meg, hogy melyik algoritmust mikor kell használni. Egy csimpánz vagy egy palackorrú delfin talán megértené, de ehhezaz is kellene, hogy az illető állat tudjon beszélni, vagy legalább értse a beszédet. A másik dolog pedig az, hogy a kutya végtagjainak felépítése nem alkalmas erre. A többivel szembefordítható hüvelykujjra is szükség lenne. Ez az oka annak is, hogy egy kutyát nem lehet megtanítani például "kézzel" írni. Hüvelyujj nélkül te se tudnál írni, és a Rubik-kockát se tudnád kirakni.
2009. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszadónak: miből gondolod, hogy kell hüvelykujj? Ha arról van szó, én kirakom szájjal(foggal); kétujjal vagy lábbal... hogy említsek egy-kettőt, a hüvelykujjatlan verzióból.
2009. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
basszus én se tom kirakni hát még egy kutya!! am nekem is van kutyám elétettem a rubikkockát kétszer megnyalta és elment játszani!!
2009. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!