Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 vagyok és szerelmes vagyok...

12 vagyok és szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alsó tagozaton már nem is egyszer,de"jártunk",csak sajnos nem működött a dolog.A haverja kavart be,rábeszélte,hogy szakítson velem és járjon egy másik lánnyal.Persze ő hallgatott rá,mert nem akarta elveszíteni az utolsó barátját is.Én amióta megláttam,azóta szeretem.De nagyon!

Márkónak hívják.Van valami ötletetek?



2012. aug. 27. 19:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írták mások is, menj oda és beszélj vele! vagy nyersz, vagy ha nem, akkor sem lesz az, hogy: mi lett volna, ha... aki pedig azt mondja, hogy még nem kéne, részben igaza van, részben nem. amúgy, ha szakított, szerintem nem kéne, de ha olyankor még kicsik voltatok, akkor még összejöhet!:P 12F


ui.: nem érdekel, hogy 12 vagyok mondjon bárki amit akar! az ilyennel nem foglalkozok!;P

2012. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:

Ötlet:kérdezd meg hogy ő mit gondol rólad 4szem közt.Így nem leszek kicikizve és jól is elsülhet.

Imádom az eccavút!Muhaha

2012. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
100%
Hívd férre mond el hogy mit érzel iránta és meglátod ha működik akkor nyersz ha nem akkor se vesztessz :))
2012. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
100%
de akkor hívd félre ha nincso ott senki mert még aztán "jaj mit akarhat töle" lesz hidd el nem valami jó dolog mikor ki cikiznek én is el simitottam a problémát :D 12/f
2012. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
hiszed vagy sem egy csónakban evezünk pont ugyanez a történet és pont ugyan az a vége :( :) amúgy sajna nincs megoldás (nem lesz se rossz se jó)!!! marad minden a régi én egy éve probálok minden trüköt a barátja viszafogja :(
2013. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
69%

Próbáld meg féltékennyé tenni!

Pl.:mindennap járj csini rucikba,a hajadat lődd be stb.

2013. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
100%
Én nem értek eggyet az előző válaszadó válaszával... szerintem ne "lődd" be a hajad, meg ilyesmi, hameg nem vesz észre, az ő baja, ő veszített el egy olyan lányt mint te. Te csak légy önmagad. (jó, persze nem árt ha kedves leszel hozzá, meg minden...) 12/l
2013. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 20001111 válasza:
a legjobb ha megbeszélitek és megmondod neki mit érzel stb.és megkéred hogy ő döntsön hogy kivel jár ne a barátja.
2013. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 greta201 válasza:
100%

Én is 12 vagyok. És képzeld nekem is bejön egy fiú. De neked sokkal jobb mert ismered tudod, hogy kell a kedvében járni az osztálytársad.Jártatok is. És említettél a kérdésben egy másik lányt. Velem mi van. Én kérlek, hogy privátba beszéljünk. Engem is sokan lenéznek.


ÉS EZ MINDENKINEK SZÓL AKI EDDIG LENÉZTE EZT A LÁNYT!!: 12 ÉVES KORBAN LEHET SZERELMESNEK LENNI. AKÁR 5 ÉVESEN IS NEM KELL LENÉZNI EZÉRT A MÁSIKAT. AKI MEG NEM TUD NORMÁLIS VÁLASZT ÍRNI EGY KÉRDÉSRE AZ AKKOR NE ÍRJON SEMMIT SE!


(Amúgy a szerelem egy olyan dolog ami minden emberben meg. Aki még nem volt szerelmes az nem ért ehhez...;) )

2013. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
79%
hát figyelj szerintem ez még nagyon korai ez csak diákszerelem hagyd a fenébe azt a srácot , ha hallgatott a barátjára akkor nem igazán szeretett.by cukki
2013. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!