Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 vagyok és szerelmes vagyok...

12 vagyok és szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alsó tagozaton már nem is egyszer,de"jártunk",csak sajnos nem működött a dolog.A haverja kavart be,rábeszélte,hogy szakítson velem és járjon egy másik lánnyal.Persze ő hallgatott rá,mert nem akarta elveszíteni az utolsó barátját is.Én amióta megláttam,azóta szeretem.De nagyon!

Márkónak hívják.Van valami ötletetek?



2012. aug. 27. 19:46
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy legyen-e folytatás. Ha nemet válaszol akkor ne is foglalkozz vele! Majd megbánja, hogy elhagyott... 12/F
2013. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 sims.örült válasza:

ilyen már velem is volt . . .

Én úgy oldottam meg hogy megkértem a legjobb barátnőmet hogy legyen kupidó odament a fiuhoz és az én kis kupidóm elmondta annak a fiunak hogy én birom őt aztán megérdezte a fiut hogy én tetszeke e neki . . .

. . . azóta túlvagyunk a 8-adik randin és egyfojtában egy mást faljuk :)

2013. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Én is voltam így. Ha gondolod irj privit és fejtsd ki bövebben és megprobálok segiteni és a véleményem is leirom.
2013. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg!!!Én ezt saját tapasztalatból mondom.Mert én is megkérdeztem attól a fiútól aki tetszik nekem hogy,én tetszek e neki és azt mondta hogy igen mert jó a humor érzékem és szerinte szép is vagyok.Nekem úgy volt hogy az uncsija segített.Hogy mondtam az uncsijának hogy tetszik a fiú és ő ezt elmondta neki.És ebből csak valamennyire jöttem ki jól,mertazt is mondta,hogy más lány is nyomja a szívét.És ugye ezt mind ő mondta nekem.És a végén megkérdezte hogy baj-e hogy más is tetszik neki.Hát én azt mondtam neki,hogy nem de hát mit is mondhattam volna......De mostmár egyre jobban idegesít.
2013. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 he.csongi válasza:
59%
figyelj ha egyszer már szakított veled nem szerelmes beléd lehet hogy járni fog veled de akkor nem azért mert szeret hanem azért hogy ölelgessen megcsókoljon stb (én úgy kezdtem el járni hogy az osztálytársam megmondta a szerelmemnek hogy szeretem és kiderült hogy ő is szeret engem)
2013. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
49%
Alsósként járni valakivel??? o.O
2014. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
59%
Erre csak annyit lehet mondani hogy: Márkó egy dákó.
2014. nov. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
A kérdés már nagyon régi, de megkérdezném, mi lett az egészből? Én 12-13 évesen szintén szerelmes voltam, bár én nem udvaroltam, szimplán gyönyörködtem benne, ábrándoztam róla. Na meg persze hagytam, hogy kiszedjék belőlem, ki tetszik nekem, sok kellemetlen élményt okozva magamnak XD
2021. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
ez csak logic menj picsanadrágba, legyél vele sokat, menj segìteni a házijában és hajolj fölé úgy hogy a melled hozzáérjen a fejéhez, 95% hogy beléd esik.
2021. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!