Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lánynak ciki a...

Egy 12 éves lánynak ciki a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Sok olyan ismerősöm van 25 és 30 év között akinek van, annak hamarabb ciki de annak se, de 12-nek egyáltalán nem. Arra kell gondolni hogy vagy kibírsz kb 1 évet fogszabályzóval, mint egy örök életet összevissza álló fogakkal amik csúnyák és nem mersz még mosolyogni se.
2012. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2012. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, azt jelzi, hogy a "gazdája" ad magára, igényes.

Hordod mondjuk 1 évig, eredményét meg egész életedben "élvezed".

2012. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem sem ciki inkább most legyen fogszabid mert hamarabb túl leszel rajta na meg szép fogsdorod lesz
2012. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 halibel ***** válasza:
28%

Ki ne lépj az utcára vele... :D


[link]



Jaj, dehogy az...

2012. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vedd úgy, hogy ékszer! Attól függ, hogy hogy érzed magad vele, hogy milyen a hozzáállásod!

A környezetedet abszolút nem fogja érdekelni, ha nem csinálsz belőle nagy ügyet!

2012. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
NEM ciki 13 éves lány vagyok 18.-án lesz 2 hónapja ,hogy fent van az osztálytársaim nem csúfoltak valaki észre se vette valaki igen,de nekem is azt mondták mint neked az egyik hozzászóló ,hogy hordjam úgy mint egy ékszert és úgy is teszek néha pedig jó bele gondolni abba ,hogy nagyon szépek lesznek a fogaim :)
2012. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem annyira, de Amerikában rengetegen hordanak ilyent. Ne félj nem gáz.
2012. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fancsu:) válasza:
Szerintem egyáltalán nem . ha pl színes gumikkal díszíted akkor még vagány is lehet , de létezik átlátszó is. és a fogszabályzó azt jelzi , hogy a tulaj igényes. szerintem sokkal jobb egy tizenévesnek mint egy 50 évesnek . és szerintem mostanában már egy csomó embernek van.
2013. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!