Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fősulin van egy (meleg) srác...

Fősulin van egy (meleg) srác meg egy csak, és MINDENT együtt csinálnak, órákat egy helyre veszik fel, együtt buliznak, bárhova mennek csakis együtt, külön még nem is nagyon láttam őket, miért lehet ez? Csak nekem ennyire fura?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:
csaj* bocsánat a hibáért
2012. aug. 29. 13:47
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és kihagytam hogy fészbúkon is állandóan egymásnak linkelgetnek, egymást lájkolják végig..hihetetlen
2012. aug. 29. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a fura? Attól, hogy meleg, még lehetnek lánybarátai, ahogy egy heteronak is lehetnek fiúbarátai.
2012. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt csak azért írtam hogy tudjátok hogy nem járnak és nem is lehet köztük semmi...maga az a fura hogy tényleg mindent együtt csinálnak és soha nincsenek külön...
2012. aug. 29. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A lány a pasi b.ziboszija, eléggé szokott dolog meleg körökben egy nagyon jó lánybarát :)
2012. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!