Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most meddig jár vagy nem a...

Most meddig jár vagy nem a családi pótlék és az adókedvezmény a gyerekre? Mi van akkor, ha úgy kapom, hogy nem vagyok jogosult rá!?

Figyelt kérdés

Az én fiam 1992. februári. Most technikusira jár , jövőre fejezi majd be. Tehát most februárban volt húsz éves és majd 21 évesen fejezi be.

A lényeg: kaptunk családi pótlékot, holott a tanév június 15. -ig tart.


Amikor érettségizett akkor is csak június-ig kapott családit, a nyárra már nem. Küldött a kormány hivatal egy határozatot tele paragrafusokkal és kész.

Írtunk kérvényt, iskolai igazolást mellékeltünk, és szeptemberben utólag kifizették a nyári hónapokat.Ismét kaptunk egy határozatot, ismét tele paragrafusokkal, amit értettünk belőle, egyenlőre jár a családi.


Az érdekesség :

-A szomszéd kis srác 1992 augusztusi, ő is technikusira jár és csak júniús-ig kaptak családit, mondván a 20 életévét betöltő tanév az júniusig tart.

-A kollégám fia idén májusban töltötte a 23!!!-at, és végig kapták a családit, most csinálta meg a technikusi vizsgáit!!!


Na itt legyen okos valaki!!!! Akkor most mi van??



2012. szept. 1. 08:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat , 21-et a 23 helyett!! Elírtam, csak utólag már nem tudtam javítani!!
2012. szept. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!